Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: BIAWAR

Ogrzewacze pojemnościowe - elektryczne BIAWAR

Ogrzewacze pojemnościowe-elektryczne BIAWAR to świetny wybór dla naszego domu. W zależności od naszych potrzeb i miejsca, w którym chcemy ulokować ogrzewacz, możemy wybierać z 3 rodzajów: nadumywalkowych, podumywalkowych, a także wiszących. Ogrzewacze różnią się także pojemnością - 5 l będzie wystarczające do zlewozmywaka lub umywalki, większe pojemności: 10 l bądź 30 l — sprawdzą się do innych codziennych czynności, w tym długich kąpieli.

Ogrzewacze pojemnościowe-elektryczne BIAWAR wykonane są z polipropylenu. W ofercie dostępne są ich dwa rodzaje: bezciśnieniowe i ciśnieniowe. Każdy ogrzewacz wyposażony jest w termoregulator, system antymrożeniowy, wyłącznik termiczny, a także lampkę, która sygnalizuje pracę grzałki. Zakup ogrzewacza pojemnościowego to krok w stronę codziennego komfortu.

Ogrzewacze pojemnościowe - akcesoria  BIAWAR

Ogrzewacze pojemnościowe-elektryczne BIAWAR sprawdzą się na działce, w małym mieszkaniu, a także w domu o sporych gabarytach. Dzięki możliwości dobrania typu ogrzewacza: nadumywalkowego, podumywalkowego a także wiszącego łatwiej przyjdzie nam zaplanowanie miejsca, w którym powinien się pojawić. Nawet dla bardzo małej przestrzeni, możemy znaleźć odpowiedni rozmiar ogrzewacza pojemnościowego.

W ofercie ogrzewaczy pojemnościowych dostępne są także akcesoria, w tym specjalne baterie trójnożne do montażu. Co ważne: występują one bez rurek podłączeniowych! Ogrzewacze pojemnościowe-akcesoria BIAWAR to kategoria, którą warto odwiedzić, jeśli potrzebujesz akcesoriów do wcześniej kupionych sprzętów.   

 

Ogrzewacze przepływowe - elektryczne BIAWAR

Ogrzewanie wody w naszym mieszkaniu przez specjalny sprzęt może przebiegać przepływowo bądź pojemnościowo. Ogrzewacze przepływowe-elektryczne BIAWAR ogrzewają wodę, gdy ta przepływa przez urządzenie. Cały proces następuje od razu po odkręceniu kranu. Wybór ogrzewaczy przepływowych jest ekonomiczniejszy, z uwagi na to, że proces podgrzewania wody jest krótkotrwały. . To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają ekonomiczne zapotrzebowanie na wodę i posiadają mało źródeł jej poboru.

W naszej ofercie ogrzewacze przepływowe- elektryczne dzielą się na wiszące, nadumywalkowe oraz podumywalkowe. Ze względu na budowę wyróżniamy: ciśnieniowy i bezciśnieniowy. Co więcej, modele różnią się także sterowaniem, które może być elektroniczne albo hydrauliczne. Każdy z nich posiada regulowanie temperatury, a także zakresy grzałek dostosowane do okresu letniego i zimowego.

Zasobniki ( wymienniki ) ciepłej wody

Zasobniki służą do gromadzenia ciepłej wody, wcześniej już ogrzanej. To rozwiązanie jest stworzone dla tych, którzy posiadają rozleglejsze instalacje — na przykład dwie łazienki. Zasobniki ciepłej wody BIAWAR umożliwią stałą cyrkulację wody o odpowiedniej temperaturze, zasadniczo wpływają na komfort codziennych obowiązków, ale także i przyjemności w postaci relaksującej chwili pod prysznicem, której nie zniszczy nagła zmiana temperatury wody.

Wymienniki ciepłej wody BIAWAR
posiadają wężownice dzięki, której następuje wymiana ciepła. Prócz tego zasobniki (wymienniki) ciepłej wody posiadają emalię ceramiczną oraz anodę magnezową chroniącą przed korozją. Z uwagi na bezpieczeństwo wymienniki posiadają wyłącznik termiczny, który zapobiega przegrzaniu.  Dla pełnej wygody korzystania każdy model wyposażony jest we wskaźnik temperatury i jej zakres do regulacji.

Newsletter