Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Cena
95zł - 599zł

Lista produktów producenta: BERETTA

Kotły c.o. gazowe Beretta

Kotły gazowe Beretta to rozwiązanie, dla każdego, kto chce sięgnąć po produkt jednego z liderów sprzedaży i otrzymać jakość wartą swojej ceny. Kotły Beretta łączą w sobie wysoką wydajność oraz niskie zużycie gazu, co nie tylko pozwala generować oszczędności, ale także pozytywnie wpływa na środowisko. W naszej ofercie znajdują się kotły gazowe Beretta z podziałem na funkcję: jednofunkcyjne dla ogrzania wody, dwufunkcyjne z myślą o ogrzaniu i utrzymywaniu wody w optymalnej temperaturze — z zasobnikiem bądź możliwością jego podłączenia. Jak przystało na urządzenia najnowszej generacji kotły c.o. gazowe Beretta posiadają system autodiagnostyki oraz możliwość dostosowania maksymalnej mocy dla potrzeb użytkownika. Prócz tego wyposażone są w funkcję sezonową: lato zima oraz funkcję wstępnego podgrzania c.w.u. Wbudowany moduł regulacji pogodowej pozwala na dostosowanie temperatury wody do warunków atmosferycznych i wynikających z tego faktu potrzeb. Dla tych, którzy potrzebują czegoś, więcej istnieje możliwość sterowania dwoma lub trzeba obiegami grzewczymi c.o. Bezpieczeństwo korzystania z kotłów gazowych c.o. Beretta zwiększa specjalny zapłon z jonizacyjną kontrolą płomienia.

 

Kotły c.o. gazowe - zestawy 

Zestawy to najlepszy wybór dla tych, którzy potrzebują pełnego pakietu urządzeń, a jednocześnie cenią sobie czas. Nie każdy musi także na tyle znać się na sprzęcie, by samemu dobierać poszczególne elementy. Nie dziwi zatem, że zestawy są bardzo często wybierane przez klientów.  Dzięki zestawom klient jest pewny, że wszystkie zaoferowane produkty są ze sobą kompatybilne i razem zapewnią mu to, czego potrzebuje. Kotły gazowe c.o. Beretta możemy kupić osobno, ale także w zestawie. W skład zestawu dedykowanego ogrzewaniu i przygotowaniu ciepłej wody użytkowej wchodzą: kocioł, zasobnik, sonda zewnętrzna, kostka przyłączeniowa sondy w kotle, programator tygodniowy, zawór odcinający gaz, zawory odcinające c.o. z filtrem.
Zaletą produktów znajdujących się w zestawie jest możliwość regulacji mocy- dzięki tej opcji możemy dostosować ustawienia idealnie dla swoich potrzeb. W zależności od wielkości mieszkania możemy także zdecydować się na możliwość sterowania dwoma, a nawet trzema obiegami grzewczymi. Dzięki dołączonemu programatorowi z wyprzedzeniem możemy zaplanować pracę kotła, co więcej bardzo często z każdego miejsca, dzięki funkcji BeSMART.  Kotły c.o. gazowe- zestawy Beretta to miejsce, dla tych, którzy chcą kupić cały pakiet dopasowanych do siebie produktów.

 

Kotły c.o. gazowe – akcesoria

Akcesoria do kotłów gazowych c.o Beretta to między innymi systemy powietrzno-spalinowe, regulatory, sterowniki, a także konsole. Dzięki tym akcesoriom możemy rozszerzyć działanie naszego kotła, zwiększyć komfort i bezpieczeństwo, ale także zautomatyzować proces programowania kotła.

Urządzenia kondensacyjne muszą współistnieć z systemami powietrzno-spalinowymi. Systemy powietrzno spalinowe doprowadzają świeże powietrze do urządzenia, przy czym odprowadzają wszystkie wytworzone spaliny na zewnątrz — w zależności od ulokowania kotła.

Dostępne w asortymencie konsole przyłączeniowe posiadają zawory odcinające gaz oraz odcinające c.o. z filrem. Pasują do dużej części dostępnych kotłów c.o.

W ofercie akcesoriów do kotłów c.o. Beretta znajdują się także programatory, te pozwalają na programowanie z wyprzedzeniem kotła c.o. a także ustawienia takie jak: wybór temperatury dziennej i nocnej, programowanie w cyklu siedmiodniowym, czy tryb ręczny, dzięki któremu szybko zmienimy bieżące ustawienia. Programatory wyposażone są także w wyświetlacz LCD, dla pełnego komfortu korzystania.Akcesoria do kotłów to często konieczność- z uwagi na nasze bezpieczeństwo oraz komfort codziennego życia.

Newsletter