Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: VIEGA

Ubikacje - akcesoria Viega

W ofercie ubikacje-akcesoria Viega, w tym łuk przyłączeniowy, króciec przyłączeniowy mimośrodowy, oraz króciec przyłączeniowy do WC.  Wszystkie elementy dostępne wraz z dopasowanymi uszczelkami.  Akcesoria wykonane z tworzywa. Elementy te są konieczne do działania toalet. Akcesoria mają gwarancję na 2 lata.
Syfony do umywalek Viega

Syfony do umywalek Viega dostępne w różnorodnym wzornictwie, ale także rodzajach. Do wyboru półsyfon rurowy, syfon rurowy z sitkiem i korkiem oraz półysyfon butelkowy umywalkowy. Syfony do umywalek Viega są wykonane w zależności od modelu z mosiądzu, a także tworzywa. Wybranie syfonu dostosowanego do umywalki to gwarant komfortu przy codziennym korzystaniu.

Syfony do bidetów Viega

Syfony do bidetu to ważny element zarówno pod względem funkcjonalnym, ale także i estetycznym. W ofercie syfony do bidetów Viega wykonane z mosiądzu w wykończeniu chrom oraz białe z tworzywa sztucznego. Do wyboru półsyfon butelkowy oraz półsyfon rurowy. Syfony pasują do określonych modeli bidetów z oferty.

Syfony do brodzików Viega

Syfony do brodzików Viega dostępne w kompletach odpływowych brodzikowych. Do wyboru różnorodne rodzaje kompletów odpływowych brodzikowych wykonane z tworzywa oraz stali nierdzewnej. W tym także syfony do płytkich brodzików. Syfony do brodzików dopasowane są do brodzików z oferty produktowej Viega.
Syfony do wanien Viega

W ofercie syfony do wanien Viega wyróżniające się oryginalnym wzornictwem. Do wyboru komplety wannowo odpływowo-przelewowe z tworzywa w wykończeniu chrom – posiadają także estetyczny korek chromowany.  Syfony do wanien Viega znajdują zastosowanie przy wannach standardowych i brodzikach. Syfony są uzupełnieniem oferty wanien i brodzików.  

Odwodnienia liniowe prysznicowe Viega

Odwodnienia liniowo prysznicowe Viega to nowe minimalistyczne rozwiązania dla brodzików. Odwodnienia te wykonane są z wysokowartościowego tworzywa sztucznego. W zestawie wraz z odwodnieniem dostępne: zaślepki, komplet odpływowy samoczyszczący, elementy montażowe rusztu, narzędzie pomocnicze do wycięcia, kołnierz, a także element do wyrównywania całości.

Newsletter