Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: TERMET

Ogrzewacze przepływowe gazowe Termet

Ogrzewacze przepływowe gazowe Termet służą do zaopatrywania w ciepłą wodę kuchnie oraz łazienkę. Ogrzewacze przepływowe cechują się małymi gabarytami, cichą pracą, a także optymalnym zużyciem gazu, chociażby ze względu na to, że marka Termet stawia na zrównoważony rozwój i proekologiczne.

Ogrzewacze przepływowe gazowe Termet wzbogacone są o specjalne diody, które sygnalizują stan podgrzewacza oraz wyczerpującą się baterię. Co więcej, ogrzewacze samodzielnie regulują moc podgrzewania proporcjonalnie do ilości wody- w ten prosty sposób możliwe jest uzyskanie stałej temperatury.

Ogrzewacze przepływowe gazowe Termet posiadają czujnik spalin, a także jonizacyjną kontrolę płomienia, co sprawia, że są w pełni bezpieczne. Do tego ogrzewacze gazowe to także klasyczna forma pasująca do większości pomieszczeń.

 Kotły c.o. gazowe Termet

Kotły c.o. gazowe Termet przeznaczone są do ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody dla mieszkań. Kotły c.o. gazowe Termet cechują się szerokim zakresem modulacji, który to pozwala na osiąganie bardzo niskiej mocy minimalnej- w praktyce kotły te można zastosować do ogrzania bardzo małych powierzchni oraz mieszkań.

Kotły c.o. gazowe Termet posiadają energooszczędną pompę, system wewnętrzny mieszający gaz i powietrze, bardzo niski poziom hałasów, dzięki wentylatorowi z płynną regulacją obrotów. Kotły c.o. gazowe Termet wyposażone są także w panel do sterowania wyświetlaczem LCD, co znacząco ułatwia korzystanie z tego sprzętu. Dzięki prostocie formy kołty c.o. Termet nadają się do montażu w każdym wnętrzu. Kotły c.o. gazowe Termet posiadają gwarancję na 2-3 lata użytkowania.

 Kotły c.o. gazowe - akcesoria Termet

W ofercie także kotły c.o. gazowe-akcesoria Termet. Do wyboru kolano koncentryczne przystosowane do kotłów kondensacyjnych. oraz czujnik temperatury zewnętrznej do kotłów dwufunkcyjnych, (który wysyła im odpowiednią informację, tym samym wpływając na ustawienia temperatury). W asortymencie także regulator temperatury bezprzewodowy posiadający sterowanie tygodniowe, program ręczny, a także program dzień/noc. Regulator temperatury wyposażony jest także w czujnik temperatury pokoju. Akcesoria do kotłów pozwalają na ich sprawne działanie oraz monitorowanie. Dzięki regulatorom temperatury bezprzewodowym istnieje możliwość nadzorowania pracy kotła oraz planowanie jej adekwatnie do swoich potrzeb. To wszystko służy bezpieczeństwu i wygodzie korzystania z nowoczesnych sprzętów.

 Zasobniki ( wymienniki ) ciepłej wody Termet

Zasobniki (wymienniki) ciepłej wody Termet pozwalają cieszyć się wodą o stałej temperaturze nawet przy dużym zużyciu, a także posiadając większy dom. Woda w zasobnikach utrzymywana jest w optymalnej temperaturze dla naszej wygody. To idealne rozwiązanie dla większych przestrzeni oraz dużych rodzin.

Zasobniki (wymienniki) ciepłej wody Termet wykonane są z blachy stalowej pokrytej wewnątrz emailą ceramiczną, izolacja to warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej. Do całości wbudowana anoda magnezowa oraz zawór bezpieczeństwa. Do wyboru zasobniki stojące 120 l oraz 140 l. Wybór zasobników ciepłej wody Termet to komfort w czasie codziennych czynności, czy to w kuchni, czy w łazience.

Newsletter