Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Cena
111zł - 256zł

Lista produktów producenta: ROCA

Umywalki Roca

Umywalka to często centralny punkt łazienki. Przy niej podejmujemy wiele codziennych czynności, dlatego warto zadbać, by nasza umywalka była komfortowa dla każdego domownika. W ofercie umywalki Roca w różnorodnych opcjach do wyboru. Począwszy od małych okrągłych przeznaczonych do łazienek o skromnym metrażu, poprzez duże i kwadratowe zaprojektowane z myślą o większych przestrzeniach. Umywalki Roca wykonane są z ceramiki w kolorze białym. Posiadają także otwór na baterię i otwór przelewowy. Umywalki Roca to wyjątkowa estetyka i wzornictwo w sam raz dla Twojej łazienki. Od teraz poranna rutyna będzie czystą przyjemnością.

Półpostumenty  Roca

Półpostumenty to produkt, który dba o estetykę w naszej łazience. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni model dla naszej umywalki, by cieszyć się spójnością aranżacyjną pomieszczenia. Półpostumenty pozwalają na ukrycie nieestetycznych odpływów, czy rur. W ofercie półpostumenty Roca cechujące się różnorodną formą. Od opływowych delikatnych linii, po ostre i geometryczne kształty. Półpostumenty Roca wykonane z białej ceramiki do kompletowania z umywalkami. Jakość i trwałość produktów firmy Roca potwierdza 5-letnia gwarancja na ceramikę.

Miski WC Roca

W ofercie miski WC Roca ustępowe wiszące. Do wyboru różnorodne kształty i wykończenia — od zaookąglonych po kwadratowe.

Miski WC Roca cechują się obłymi formami, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości. Modele nie posiadają wewnętrznego kołnierza, co pozwala na higieniczną czystość.

Miski WC Roca wykonane są z białej ceramiki. Dla pełnej estetyki posiadają ukryty system montażu. Miski WC Roca to najwyższa jakość dla Twojej łazienki, a dzięki efektownemu wzornictwu doskonale wpiszą się w styl nowoczesnej, jak i tradycyjnej łazienki.

Deski sedesowe Roca

W ofercie deski sedesowe Roca twarde. Do wyboru zaokrąglone, kwadratowe, a także z dodatkową funkcją wolnego opadania. Deski sedesowe Roca są wykonane z wytrzymałego i higienicznego tworzywa Duroplast. Do tego posiadają zawiasy nierdzewne.

W asortymencie także deski sedesowe Roca wolnoopadające, dające komfort z korzystania z ubikacji o każdej porze. Deski sedesowe Roca to jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Deski są łatwe do demontażu, odporne, a także higieniczne. Kupno wysokiej jakości deski sedesowej pozwoli zrozumieć różnicę i sprawić, że nigdy nie wrócimy do starych rozwiązań.

Kompakty WC Roca

Kompakty WC to podstawowy element, bez którego nie wyobrażamy sobie łazienki. W ofercie kompakty WC Roca o wysokiej jakości wykonania i niebanalnym wzornictwie. Do wyboru kompakty WC o klasycznym zaokrąglonym kształcie oraz designerskie geometryczne formy. Warto wybrać kompakt WC, który będzie spójny stylistycznie z resztą wystroju naszej łazienki.

Kompakty WC Roca wykonane są z białej ceramiki. Wyposażone w odpływ poziomu. Kompakty WC można skompletować wraz ze spłuczką oraz deskami sedesowymi  dostępnymi w asortymencie Roca.

Bidety Roca

Bidety zdobywają coraz większą popularność. Obecnie znajdziemy je nie tylko w dużych designerskich łazienkach, ale także tych, o małym metrażu i tradycyjnym wykończeniu. Warto pokusić się o bidet w swojej łazience – to doskonały produkt, który uprzyjemnia życie i  dba o naszą higienę osobistą. W ofercie bidety Roca stojące i podwieszane. Bidety wykonane z białej ceramiki z otworem na baterie i przelewem. Bidety Roca dzięki różnorodności rozmiarów, kształtów i form mogą znaleźć się w każdej łazience. Wystarczy tylko wybrać taki na miarę naszych potrzeb.

Deski bidetowe Roca

W ofercie deski bidetowe ROCA twarde. Deski dostępne w różnych stylistykach, dzięki czemu łatwiejsze będzie ich dobranie do konkretnego modelu bidetu. Pokrywy bidetu Roca wykonane są z białego tworzywa. W asortymencie dostępne także deski bidetowe Roca wolnoopadające. Deski bidetowe Roca pozwolą na zadbanie o higieniczność i estetykę bidetu. Wykonane z tworzywa są łatwe do czyszczenia, estetyczne , a także wytrzymałe.  Należy dobrać je do odpowiedniego modelu bidetu, dzięki czemu stworzą spójną i estetyczną całość.

Baterie umywalkowe Roca

Baterie umywalkowe powinny być spójne stylistycznie z wystrojem i aranżacją łazienki, szczególnie z pozostałymi elementami armatury. W ofercie baterie umywalkowe Roca, które cechują się prostą i klasyczną formą. Baterie wykonane są z mosiądzu, z głowicą ceramiczną w chromie. Zaletą baterii umywalkowych Roca jest możliwość precyzyjnej regulacji strumienia wody oraz opcja ograniczenia maksymalnej temperatury. Baterie Roca to najwyższa jakość armatury- począwszy od wzornictwa, poprzez dodatkowe funkcje, które oferuje. Baterie umywalkowe Roca zwiększą komfort codziennego korzystania z łazienki.

Newsletter