Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Cena
35zł - 69zł

Lista produktów producenta: NEW TRENDY

Kabiny prysznicowe  NEW TRENDY

Niegdyś kabiny prysznicowe wyglądały podobnie, dziś na rynku dostępne są najróżniejsze modele- przeznaczone do małych łazienek, a także te duże i komfortowe dla osób dysponujących większą przestrzenią. W ofercie kabiny prysznicowe NEW TRENDY cechujące się nowoczesnym wzornictwem i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Kabiny posiadają drzwi uchylne oraz możliwość ich wygodnego ustawienia, dzięki możliwości obracania. Do wyboru kabiny prysznicowe narożne oraz przyścienne o różnych kształtach i wykończeniu. Kabiny wykonane są z dbałością o detal, co przejawia się w estetycznych i gustownych wykończeniach, w tym aluminiowych. Kabiny prysznicowe NEW TRENDY to jakość i design dla Twojej łazienki- niezależnie od tego jaki jest jej rozmiar.  Wygoda i komfort użytkowania są w zasięgu ręki.

Drzwi prysznicowe NEW TRENDY

Nie potrzebujemy kabin, by móc mieć miejsce na prysznic. Wystarczy wnęka w łazience i zamontowanie drzwi prysznicowych. W ten sposób w łatwy sposób można zaaranżować przestrzeń w łazience. W ofercie drzwi prysznicowe NEW TRENDY wnękowe pojedyncze- lewe bądź prawe. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Drzwi prysznicowe posiadają regulację przyścienną oraz konstrukcję półramową. Dla pełnej funkcjonalności zawiasy wykonane są z mosiądzu, a przy dolnej krawędzi mają dopasowaną uszczelkę. Drzwi prysznicowe wykończone są ze szczególną dbałością o detal. Modele drzwi posiadają wykończenie aluminiowe oraz szkło ze specjalną powłoką Active Shield. Drzwi prysznicowe NEW TRENDY pozwolą Ci na nową jakość w Twojej łazience

Preparaty do pielęgnacji  NEW TRENDY

Piękna łazienka to ta lśniąca i utrzymana w nieskazitelnym porządku. Nie jest to łatwe do osiągnięcia, jednak dzięki specjalnym preparatom stanie się proste. W ofercie preparaty do pielęgnacji NEW TRENDY do kabin prysznicowych. Kabiny prysznicowe to ten element łazienki, który jest trudny w czyszczeniu- zbierająca się woda tworzy zacieki uciążliwe do usunięcia. Preparaty do pielęgnacji  NEW TRENDY to między innymi uniwersalny preparat do czyszczenia kabin, który błyskawicznie usuwa osad ze środków czystości, a także kamienny nalot. Odżywka NEW TRENDY to produkt, który pozwoli na oszczędzenie czasu, przy kolejnym myciu kabiny prysznicowej dzięki zaawansowanym rozwiązaniom tworzy warstwę ochronną, która zapobiega powstawaniu nalotu, plam po wodzie, czy osadów z mydła.

Newsletter