Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: KLUDI

Baterie umywalkowe podtynkowe KLUDI

Baterie umywalkowe podtynkowe to dobre rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki. Baterie umywalkowe podtynkowe KLUDI to gwarancja oryginalnego wzornictwa i oszczędność przestrzeni w łazience. Ten typ baterii idealnie sprawdzi się do małych łazienek- ukryta część baterii pozwoli na optyczne powiększenie pomieszczenia. W ofercie baterie umywalkowe podtynkowe dostępne są w minimalistycznych i klasycznych formach, dzięki czemu sprawdzą się w większości łazienek, niezależnie od ich aranżacji oraz wielkości.

Baterie umywalkowe KLUDI

Bateria umywalkowa musi pasować do wnętrza łazienki i do reszty armatury. W ofercie baterie umywalkowe stojące niskie oraz baterie umywalkowe stojące wysokie.

Baterie umywalkowe KLUDI wykonane są z mosiądzu z głowicą ceramiczną wzbogaconą o ogranicznik gorącej wody. Baterie KLUDI wspomagają także oszczędności wody- nawet do 40% dzięki zamontowaniu perlatora ECO. Baterie umywalkowe niskie idealnie pasują do małych umywalek oraz niewielkiej przestrzeni w łazience, zaś wysokie dobrze będą wyglądały w przestronnych wnętrzach.

Baterie bidetowe KLUDI

Bidety coraz częściej pojawiają się w naszych łazienkach. Nic dziwnego, skoro wspierają codzienny komfort i dbałość o higienę. Baterie bidetowe KLUDI to nowoczesne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. W ofercie baterie bidetowe KLUDI z głowicą ceramiczną (wzbogaconą o ogranicznik wypływu gorącej wody) i systemem szybkiego montażu. Bateria wyposażona jest w perlator, który pozwala na oszczędności nawet do 40% wody. Odpowiedni wybór baterii bidetowych to podstawa, gdy chcemy cieszyć się z funkcji bidetu w swojej łazience.

Baterie wannowo - prysznicowe KLUDI

Baterie wannowo-prysznicowe KLUDI pozwalają na połączenie dwóch przyjemności, jakimi są relaksujące kąpiele, czy poranny prysznic. W ofercie bateria wannowo-prysznicowa KLUDI z przełącznikiem wanna prysznic. Ta minimalistyczna bateria posiada głowicę z ogranicznikiem wypływu gorącej wody oraz zawór zwrotny.  Baterie przeznaczone są do montażu ściennego. Baterie wannowo-prysznicowe KLUDI to patent na codzienny relaks we własnej łazience. Design, jakość i dbałość o detal sprawiają, ze baterie KLUDI cieszą także nasze oczy.

Baterie prysznicowe KLUDI

Baterie prysznicowe KLUDI to przepustka do świata relaksu. W ofercie bateria natryskowa ścienna oraz bateria prysznicowa termostatyczna. Baterie natryskowe ścienne posiadają jeden uchwyt i głowicę ceramiczną- całość wykonana jest z mosiądzu w wykończeniu chrom. Baterie prysznicowe tym samym prezentują się klasycznie i elegancko. W asortymencie dostępna także bateria termostatyczna, która posiada dwa uchwyty, w tym specjalny uchwyt do regulacji temperatury z blokadą przy 38 stopniach. Baterie prysznicowe z oferty KLUDI cechują się prostotą formy i jakością wykonania.

Baterie wannowo - prysznicowe podtynkowe KLUDI

Baterie wannowo-prysznicowe mogą wyglądać inaczej! W ofercie baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe KLUDI, które cechują się prostotą formy i minimalizmem przestrzennym. Ten typ baterii idealnie pasuje do małych łazienek bądź takich urządzonych w stylu klasycznym. Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe KLUDI wykonane są z mosiądzu w wykończeniu w chromie. Posiadają ceramiczny zawór odcinający oraz blokadę temperatury przy 38 stopniach. Baterie wannowo-prysznicowe wprowadzają do wnętrza nowoczesny minimalizm, do tego są niezwykle praktyczne, bo nie potrzebują wiele miejsca, by sprawiać nam przyjemność przy każdej kąpieli.

Baterie prysznicowe podtynkowe KLUDI

Sprzęty łazienkowe stają się coraz nowocześniejsze, a ta nowoczesność zakłada także minimalizm formy. Baterie prysznicowe podtynkowe KLUDI są tego przykładem. Cechują się one subtelnym wykończeniem oraz mniejszą bądź większą rozetą. Baterie prysznicowe podtynkowe KLUDI wykonane są z mosiądzu w wykończeniu chrom, przy czym głowica jest ceramiczna.

Baterie prysznicowe podtynkowe to świetna alternatywa dla standardowych baterii. Nie zagracają one przestrzeni, co jest istotne szczególnie przy mniejszych pomieszczeniach. Baterie prysznicowe podtynkowe dobrze współgrają z nowoczesnymi kabinami prysznicowymi.

Elementy podtynkowe do baterii KLUDI

Elementy podtynkowe KLUDI to między innymi elementy potrzebne do sprawnego działania baterii prysznicowej, czy wannowo-natryskowej. Posiadają one moduł do przepłukiwania instalacji, zasłonę zabezpieczającą na czas montażu oraz dodatkowy kołnierz uszczelniający. Wykonane są z mosiądzu z głowicą ceramiczną. Elementy podtynkowe KLUDI cechują się wysoką jakością wykonania.

Elementy podtynkowe KLUDI należy kompletować z elementami zewnętrznymi baterii.

Baterie kuchenne KLUDI

Baterie kuchenne KLUDI to jakość zamknięta w nowoczesnej formie. W ofercie baterie kuchenne KLUDI stojące, wykonane z mosiądzu z ceramiczną głowicą wyposażoną w ogranicznik ciepłej wody. Baterie kuchenne KLUDI to nie tylko estetyka i wygoda, ale także realne oszczędności przy codziennym korzystaniu. Dzięki obecności perlatora Eco napowietrzającego wodę istnieje możliwość zaoszczędzenia do 40% wody. Estetyczne i nowoczesne baterie KLUDI sprawdzą się w każdej kuchni. Docenią je Ci, którzy szczególną uwagę zwracają na ekonomię, jakość, a także wzornictwo.

Newsletter