Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Lista produktów producenta: ARISTON

Ogrzewacze pojemnościowe-elektryczne Ariston

Ogrzewacze ciepłej wody to niezbędnik dla każdego domu. Ogrzewacze pojemnościowe elektryczne Ariston, w przeciwieństwie do małych ogrzewaczy przepływowych przygotowują większe ilości ciepłej wody i do tego są ekonomiczniejsze. Tym samym codzienne czynności stają się prostsze i efektywniejsze.
Ogrzewacze pojemnościowe-elektryczne dzielą się na ciśnieniowe i bezciśnieniowe oraz różnią pojemnością od 10 l, poprzez 80 l, a skończywszy na 100 l – dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować idealny ogrzewacz dla swoich potrzeb: singla, pary, czy większej rodziny. Kolejnym parametrem różnicującym jest sposób i miejsce montażu: uniwersalne, pionowe oraz nadumywalkowe.
Ogrzewacze wyposażone są w regulację temperatury, dzięki czemu istnieje możliwość dobranie idealnej do konkretnej czynności. Posiadają one grzałkę z wysokiej jakości miedzi oraz klasę energetyczną A, która generuje oszczędności na rachunkach za prąd. W niektórych modelach pojawiają się dodatkowe udogodnienia takie jak: cyfrowa regulacja temperatury, czy funkcja Eco Evo kontrolująca zużycie energii, czy system zabezpieczeń ABS. Ogrzewacze cechują się nowoczesnym włoskim designem z opływowymi liniami stylowo prezentując się w każdym wnętrzu.

Kotły c.o gazowe Ariston

Kotły gazowe służą do ogrzewania wody w mieszkaniach oraz domach- jedno i wielorodzinnych. Kotły c.o gazowe Ariston dostępne są w trzech rodzajach w zależności od funkcji: począwszy od jednofunkcyjnych, poprzez dwufunkcyjne, a skończywszy na tych posiadających zasobnik. Różni się także ich budowa: kondensacyjny, z jedną komorą oraz z otwartą komorą spalania.
Wszystkie kotły gazowe znajdujące się w ofercie cechują się kompaktowymi wymiarami oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii, w tym wielofunkcyjnym wyświetlaczem i systemem zabezpieczającym przed zamarzaniem oraz odkładającym się kamieniem. Dodatkowo kotły posiadają system autodiagnostyczny wyświetlający kody błędów, co ułatwia naprawę usterki. Z uwagi na wygodę użytkowania kotły c.o gazowe Ariston posiadają specjalny system zmniejszający hałas, dzięki mniejszej ilości sekwencji włączenia i wyłączenia kotła, tym samym zapewniając użytkownikom komfort akustyczny. Kotły są dostępne do montażu wiszącego, jak i stojącego. Każdy z nich posiada klasę efektywności energetycznej A, co pozwala na oszczędność energii elektrycznej i dbałość o środowisko naturalne.

Kotły c.o gazowe akcesoria Ariston

Do kotłów gazowych dostosowane są specjalne akcesoria za pomocą których można zmieniać parametry kotła, czy planować z wyprzedzeniem jego działanie. Do takich akcesoriów należą sterowniki systemowe oraz programowalne termostaty pokojowe Ariston. Za ich pomocą optymalizacja kotła c.o staje się prosta i intuicyjna. Ich ogromną zaletą jest oszczędność czasu, jak i zmniejszenie zużycia energii. Nowoczesne technologie podnoszą komfort codziennych czynności i pozwalają na poczynienie oszczędności.
Termostaty pokojowe Ariston mają funkcję programowania tygodniowego, co umożliwia zaplanowanie pracy kotła c.o gazowego z wyprzedzeniem. Termostaty zapewniają także możliwość wyboru dziennego i nocnego trybu ogrzewania, wyświetlanie temperatury oraz tzw. funkcję przeciwmrożeniową.
Akcesoria do kotłów c.o gazowych Ariston to także czujniki temperatury zewnętrznej. Czujnik temperatury zewnętrznej Ariston umieszczany jest na zewnątrz, a jego funkcją jest przekazywanie informacji do kotła c.o informacji o warunkach klimatycznych. Dzięki temu sterownik automatycznie reguluje pracę kotła.
Kotły c.o gazowe akcesoria pozwalają za zautomatyzowanie pracy kotła, co dla użytkownika jest równoznaczne z oszczędnością czasu i komfortem użytkowania.
Zasobniki (wymienniki) ciepłej wody Ariston
Niezależnie jaką metodą ogrzewana jest woda- zasobniki pozwalają na utrzymanie większej ilości wody w odpowiedniej temperaturze. Dzięki posiadaniu zasobnika ciepłej wody Ariston zmniejsza się czas oczekiwania na ciepłą wodę, a także utrzymywana jest stała temperatura wody, co jest niezwykle istotne podczas takich codziennych czynności jak prysznic, czy mycie naczyń. Zasobniki ciepłej wody Ariston to funkcjonalność, wygoda, a także oszczędności – koszt odgrzania ciepłej wody to tylko 25% kosztów ogrzewania. W ofercie znajdują się zasobniki (wymienniki) ciepłej wody Ariston w trzech wariantach rozmiarowych: 120 l, 160 l i 200 l.
Zasobniki ciepłej wody Ariston
mogą być podłączone z kotłami wiszącymi, a także istnieje możliwość podłączenia recyrkulacji. Zbiornik zasobnika jest emaliowany i izolowany pianką poliuretanową. Posiada anodę aktywną oraz anodę magnezową, która ogranicza osadzanie się kamienia, tym samym zwiększając żywotność zasobników ciepłej wody.

Newsletter