Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Cena
998zł - 7941zł

Lista produktów producenta: JUNKERS

Kotły c.o. gazowe - akcesoria JUNKERS

W kategorii kotły c.o. gazowe-akcesoria znajdują się niezbędne elementy, które poprawiają satysfakcję i komfort korzystania z kotła gazowego JUNKERS. W asortymencie między innymi: adapter powietrzno-spalinowy oraz regulatory pokojowe tygodniowe JUNKERS, dzięki którym możliwe jest sterowanie ogrzewaniem, programowanie tygodniowe, oraz sterowanie jednym obiegiem c.o.

Ogrzewacze przepływowe- gazowe JUNKERS

Ogrzewacze przepływowe-gazowe JUNKERS służą do zaopatrywania w ciepłą wodę kuchnie i łazienkę we wszystkich rodzajach budownictwa. W ofercie różne rodzaje ogrzewaczy gazowych wiszących różniących się wielkością, a także i ceną. Ogrzewacze przepływowe-gazowe JUNKERS to najnowsze technologie i wzornictwo na miarę potrzeb współczesnego konsumenta.

Kotły c.o. gazowe  JUNKERS

W ofercie kotły c.o. gazowe Junkers jedno i dwufunkcyjne kondensacyjne z zasobnikiem i bez. Kotły c.o. gazowe JUNKERS są idealnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza, dzięki niewielkim wymiarom istnieje wiele możliwości montażu. Kotły c.o. gazowe JUNKERS to także gwarancja cichej pracy i intuicyjnej obsługi. Kotły c.o. gazowe nadają się do małych mieszkań i domów jednorodzinnych.

Zasobniki ciepłej wody JUNKERS

W ofercie zasobniki ciepłej wody JUNKERS o różnych pojemnościach: począwszy od 50 litrów, poprzez 120 l, a skończywszy na 200 l. Zasobniki ciepłej wody JUNKERS zapewniają ciepłą wodę do natychmiastowej dyspozycji i co ważne: równomierną temperaturę we wszystkich punktach, z których czerpiemy wodę. Zasobniki ciepłej wody JUNKERS to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu.

Newsletter