Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: INWATER

Filtry do wody - akcesoria  INWATER

W ofercie filtry do wody-akcesoria INWATER znajdą się wszystkie potrzebne elementy do wymiany wkładu filtra oraz jego odpowiedniego użytkowania. W asortymencie między innymi: klucz do obudowy, uchwyt plastikowy do filtra, uchwyt mocujący metalowy, uchwyt plastikowy do filtra podwójny. Klucz do obudowy służy do wymiany filtra, a uchwyty plastikowe są stosowane specjalnie do filtrów, tak by nie obciążały instalacji.

 Wkłady do filtrów INWATER

W ofercie wkłady do filtrów INWATER, w tym: wkład sznurkowy, wkład polipropylenowy, włókninowy, nylonowy, węglowy, oraz zmiękczający. Wkłady zmiękczające pozwalają uporać się z twardością wody, a filtry węglowe poprawiają jakość wody do picia. Dzięki filtrom woda, którą pijemy jest lepsza. Warto zadbać o swój codzienny komfort w kwestii wody .

Filtry do wody INWATER

W ofercie filtry do wody INWATER, które składają się z głowicy polipropylenowej z zaworkiem rozprężającym - do montażu narurowego. Maksymalne ciśnienie robocze filtra to 8 bar, a maksymalna temperatura 50 stopni. Filtry do wody INWATER posiadają atest higieniczny PZH. Filtry do wody INWATER pozwalają cieszyć się lepszą jakością wody.

Newsletter