Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: INSTAL PROJEKT

Grzejniki - akcesoria Instal Projekt

Firma Istal Projekt prócz grzejników łazienkowych, elektrycznych, dekoracyjnych oferuje także akcesoria do grzejników.

W ofercie akcesoriów do grzejników znajdują się między innymi grzałki elektryczne: 300 W, 600W, 900W, w różnych kolorach do wyboru: srebrny, biały oraz czarny.

Dodatkowo w asortymencie także tak przydatny element, jak wieszak, który można zamontować na grzejniku. Nie da się ukryć, że to sprytna odpowiedź na potrzeby wielu użytkowników grzejników. Wieszaki umożliwiają wykorzystanie grzejnika jako dodatkowej przestrzeni w łazience między innymi na zawieszanie ręczników. Wieszaki dostępne w kilku formach oraz kolorach.

Kolejne akcesoria to reling do grzejnika, który spełnia taką samą funkcję jak wieszak. Służy do zaczepienia na grzejniku i zawieszenia interesujących nas rzeczy. Efekt? Oszczędność miejsca, a także szybsze wysuszenie akcesoriów kąpielowych.

Grzejniki-akcesoria Instal Projekt to kategoria, w której znajdziemy potrzebne i dodatkowe elementy. Te pozwolą nam zoptymalizować posiadane już sprzęty, a także umożliwią sprytne wykorzystanie przestrzeni grzejnika. Dzięki temu ułatwimy nasze codzienne czynności i sprawimy, że będą one bardziej intuicyjne.

Grzejniki elektryczne Instal Projekt

Grzejniki elektryczne Instal Projekt to wygoda i komfort użytkowania. Dzięki bogatemu wzornictwu, łatwo wybrać model idealny dla każdej łazienki. W ofercie między innymi suszarki łazienkowe elektryczne w różnych kolorach wielkościach i kształtach.

Wybierając grzejniki elektryczne, zyskujemy elastyczność, dzięki zasilaniu z sieci elektrycznej. Grzejniki elektryczne Istal Projekt posiadają płynną regulację temperatury, za pomocą której wybierzemy odpowiedni stopień ciepła w pomieszczeniu. Co więcej, grzejniki elektryczne wyposażone są także w specjalną sygnalizację stanu pracy, co pozwala nam analizować urządzenie oraz ustawiać stosownie do swoich potrzeb. Każdy grzejnik elektryczny wyposażony jest w tryb przeciwzamarzaniowy, czyli utrzymywanie przez grzejnik najniższej bezpiecznej temperatury.

Grzejniki elektryczne Istal Projekt to najnowsza technologia w służbie wygody i komfortu. Bogata oferta grzejników oraz możliwość wybrania koloru z palety barw pozwala na znalezienie idealnego modelu dla siebie i swojej łazienki. Połączenie komfortu i innowacji, sprawdzi się w każdym współczesnym wnętrzu -  a design będzie cieszył oko.

Grzejniki łazienkowe Instal Projekt

Grzejniki łazienkowe to podstawowy element łazienki, który pozwala na utrzymanie w niej optymalnej temperatury, która powinna spadać poniżej 24 stopni. Dzięki temu każda kąpiel będzie przyjemna, nawet pod wyjściu z wanny i spod prysznica. W ofercie grzejniki łazienkowe Instal Projekt w różnorodnych wersjach- od tych bardzo ekonomicznych, po wersje medium w wielu kolorach do wyboru.

Grzejniki łazienkowe Instal Projekt cechują się bogactwem form i urozmaiconym wzornictwem. Od standardowych białych grzejników, skończywszy na tych designerskich nawiązujących do najnowszych trendów.

Grzejniki łazienkowe Instal Projekt cechują się smukłą konstrukcją i niewielką głębokością- dzięki czemu grzejniki zajmują mniej miejsca. Wiele modeli wyposażonych jet w wygięte rurki, dzięki czemu o wiele łatwiej suszy się na nich ręczniki kąpielowe, jak i ubrania.

Oferta grzejników Instal Projekt dostępna jest w wielu formach. Od minimalistycznych grzejników łazienkowych w neutralnych kolorach, po takie grzejniki, jak Istal Projekt Modo w kolorach fuksji, czy czerni. W ten sposób wybranie idealnego grzejnika dla łazienki będzie bardzo proste.

Komplety grzejnikowe Instal Projekt

W ofercie kompletów grzejnikowych znajdują się między innymi: różnorodne zestawy kątowe termostatyczne. Są to zestawy stworzone do grzejników łazienkowych. W zestawie znajdziemy zawór zespolony, głowicę termostatyczną, złączki zaciskowe do rur z tworzywa sztucznego. Wszystkie te elementy potrzebne są do prawidłowego montażu grzejników łazienkowych. Zestawy dostępne są w kilku wersjach przyłączeniowych: w tym ze złączkami zaciskowymi do rur ze stali, do rur z miedzi, a także do rur z tworzywa sztucznego.

W tym między innymi do wyboru komplety grzejnikowe Instal Projekt: zestaw łazienkowy osiowy - wersja lewa i prawa- 3 wersje przyłączeniowe. Zestaw zaworowy z trójnikiem przyłączeniowym - wersja lewa i prawa- trzy wersje przyłączeniowe. Zestaw łazienkowy osiowy mini- wersja lewa i prawa- trzy wersje przyłączeniowe. Armatura ekskluzywna- trzy wersje przyłączeniowe.

Newsletter