Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Kategorie
Cena
0zł - 0zł

Lista produktów producenta: IMMERGAS

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kotły c.o. gazowe Immergas

Kotły c.o. gazowe Immergas to jeden z kluczowych produktów tej firmy. W ofercie kotły gazowe kondensacyjne i tradycyjne cechujące się najwyższą jakością wykonania i certyfikatami bezpieczeństwa.

Kotły z otwartą komorą spalania posiadają zapłon elektroniczny oraz płynną modulację c.o. i c.w.u. Co więcej, dzięki autodiagnostyce korzystanie z kotła c.o. gazowego jest bezpieczne, niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu, czy też nie. Kolejnymi zaletami kotła jest także energooszczędna pompa obiegowa c.o. oraz możliwość sterowania za pomocą sterownika. Kotły tradycyjne to prócz funkcjonalności, także kompaktowa budowa, która daje duże możliwości montażu. Uproszczenie panelu sterującego wpływa na wygodę korzystania, a także design urządzenia. Modele kotłów tradycyjnych wzbogacone o możliwość kontroli temperatury za pomocą sondy. Budowa kotła to połączenie innowacyjnych rozwiązań z miłym dla oka designem. Kotły tego typu stosuje się zarówno w małych mieszkaniach, jak i domach wielorodzinnych.

W ofercie są także kotły c.o. gazowe Immergas kondensacyjne ze sterowaniem cyfrowym, autodiagnostyką, a także możliwością sterowania niezależnymi strefami c.o. Posiadają one wymiennik ze stali nierdzewnej. Istnieje także możliwość przezbrojenia ich na propan techniczny.

Kotły c.o. gazowe Immergas to wysoka efektywność energetyczna połączona z wydajnością i oszczędnością. Dzięki temu kotły c.o. gazowe są przyznaje dla środowiska, ale także dla portfela. Nowoczesne technologie zastosowane w trosce o bezpieczeństwo i wygodne korzystanie z kotłów to podstawa udanego zakupu.

Immergas oferuje nowoczesne systemy grzewcze, które zadbają o komfort cieplny w każdym domu, oferując tym samym wydajność oraz oszczędność. Nie można zapominać także o dbałości o środowisko naturalne, które zapewnia Immergas zwracając szczególną uwagę na ten aspekt w procesie tworzenia nowych produktów

Newsletter