Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Cena
36zł - 120zł

Lista produktów producenta: HUPPE

Kabiny prysznicowe HUPPE

Kabiny prysznicowe HUPPE to nowa jakość dla każdej łazienki. W ofercie kabiny prysznicowe narożne półokrągłe oraz kwadratowe w rozmiarach:  90x90 oraz 80x80.

Kabiny prysznicowe HUPPE wykonane są ze szkła hartowanego ze srebrnym połyskiem na profilach. Dzięki temu wyglądają niezwykle elegancko i nowocześnie.

Taki rodzaj kabin prysznicowych sprawdzi się w wielu łazienkach niezależnie od stylu, w jakim są urządzone. HUPPE postawił na nowoczesną elegancję i jakość, która uprzyjemnia korzystanie z kabiny prysznicowej.

Kabiny prysznicowe HUPPE dostępne są w kilku liniach: Premium: Studio, Vista, Victorian; medium: Refresh, Enjoy, Design, czy Basic: Auta, Ena oraz Classic. Kabiny prysznicowe HUBBE dostosujemy do łazienki w każdym stylu nawet wiktoriańskim, czy retro. Od teraz prysznic będzie nie tylko orzeźwiającą pobudką o poranku, czy wieczornym relaksem, ale także prawdziwą przyjemnością dla naszych oczu i ozdobą wnętrza.

Brodziki akrylowe HUPPE

Brodziki akrylowe HUPPE są dostępne w kształcie kwadratowym oraz półokrągłym, tak by można było dostosować je do każdej kabiny prysznicowej.

Brodziki arylowe HUPPE występują w następujących rozmiarach: długość-szerokość-głębokość: 800 mm-800 mm-26 mm, 900 mm-900 mm-26 mm, 900 mm-900 mm-23 mm. Brodziki różnią się także wysokością krawędzi: 40 mm, 60 mm, a nawet 150 mm.

Elementy, które są potrzebne do montażu brodzika to obudowa, nóżki oraz syfon, które należy skomplementować dodatkowo.

Brodziki akrylowe HUPPE to przede wszystkim prostym i dostosowany do różnorodnych łazienek design. Dzięki minimalistycznej formie wyglądają efektownie z wieloma rodzajami kabin prysznicowych. Co więcej, brodziki akrylowe to trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości , do tego akryl zatrzymuje ciepło, oraz jest odporny na zarysowania.

Brodziki akrylowe HUPPE to to bezpieczeństwo i jakość spełniająca światowe standardy. Warto zadbać o prawdziwą przyjemność w czasie kąpieli. 

Newsletter