Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Lista produktów producenta: HANSGROHE

Baterie umywalkowe Hansgrohe       

Umywalka nie może istnieć bez baterii umywalkowych. W ofercie baterie umywalkowe Hansgrohe: stojące oraz stojące z obrotową wylewką. Baterie wykonane z mosiądzu z głowicą ceramiczną. Dla pełnego komfortu użytkowania baterie są wyposażone w systemy napowietrzające wodę (Air Power), ograniczające przepływ, a tym samym zmniejszające zużycie wody (Eco Smart) oraz wspomagające usuwanie osadu z kamienia Quick Clean.

Dzięki oryginalnemu wzornictwu i zastosowaniu najnowszych technologii baterie umywalkowe Hansgrohe upiększają wnętrze, ale także dbają o nasz komfort w czasie codziennych czynności.

Baterie wannowo - prysznicowe Hansgrohe

Na przyjemność z udanej kąpieli wpływa nie tylko prysznic, czy wanna, ale także dobrze dobrane baterie wannowo-prysznicowe Hasgrohe.Dostępne w ofercie baterie wannowo-prysznicowe Hansgrohe to klasyczna linia i nowoczesne technologie. Baterie te posiadają blokadę uchwytu mieszacza, perlator pozwalający na oszczędność wody, automatyczny przełącznik wanna/prysznic, a także tłumiki szumów dla pełni komfortu. Wykonane są z mosiądzu, z głowicą ceramiczną. Baterie posiadają optymalną ilość funkcji, która zamieni każdy prysznic i kąpiel w domowe spa.

Baterie wannowo - prysznicowe podtynkowe Hansgrohe

Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe Hansgrohe to produkt stworzony dla nowoczesnych łazienek. Baterie nie muszą już zajmować dużej przestrzeni, gdy można część schować. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno do małych łazienek, jak i tych urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami.

Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe Hansgrohe to minimalistyczna forma wykonana z mosiądzu z wykończeniem w chromie. Posiadają przełącznik prysznic/wanna oraz uchwyt do sterowania temperaturą wody. Do montażu należy dokupić element podtynkowy. Baterie wannowo-prysznicowe sprzedawane są bez zestawu natryskowego.

Baterie prysznicowe podtynkowe Hansgrohe

Coraz częściej standardowe baterie prysznicowe wymieniane są na baterie prysznicowe podtynkowe Hansgrohe. Te zajmują mniej miejsca, wyglądają nowocześniej, a także oszczędzają czas przy porządkach.

Baterie prysznicowe podtynkowe Hansgrohe wykonane są z mosiądzu z wykończeniem w chromie. Nie posiadają zestawu natryskowego ani elementów potrzebnych do zabudowy — te należy zakupić osobno. Do wyboru bateria prysznicowa z uchwytem  oraz okrągłą bądź kwadratową rozetą. Baterie prysznicowe podtynkowe to nowoczesny design i najwyższa jakość, dla każdej łazienki.

Baterie bidetowe Hansgrohe

Bidet jest coraz częściej kupowanym sprzętem do łazienek — pozwala nam zadbać o codzienny komfort, a także higienę. Baterie bidetowe Hansgrohe to nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania dla pełnej wygody korzystania z bidetu.

Baterie bidetowe Hansgrohe posiadają blokadę mieszacza i perlator, który wpływa na oszczędność wody — napowietrzając ją. Co więcej, baterie bidetowe wyposażone są z przegub kulowy. W komplecie do baterii bidetowej dodawany jest zestaw odpływowy z drążkiem oraz węże przyłączeniowe. Baterie bidetowe Hansgrohe wykonane są z mosiądzu, za wyjątkiem głowicy, która jest ceramiczna.

Baterie prysznicowe Hansgrohe

Baterie prysznicowe Hansgrohe cechują się klasycznym wzornictwem i wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Baterie posiadają głowicę ceramiczną, a całe wykonane są z mosiądzu. W celu uprawienia ich pracy oraz komfortu korzystania baterie wyposażone są w blokadę uchwytu mieszacza Boltic, tłumik szumów, a także zawór zwrotny.

Baterie prysznicowe Hansgrohe służą do montażu ściennego. Do wyboru modele w opływowych kształtach. Baterie prysznicowe Hansgrohe nie posiadają zestawu natryskowego, który jest do kupienia osobno. Baterie prysznicowe Hansgrohe to jakość na miarę Twojej łazienki.

Elementy podtynkowe do baterii  Hansgrohe

Elementy podtynkowe do baterii Hansgrohe, to akcesoria pozwalające na prawidłowy montaż baterii. W tym zestaw podtynkowy dla baterii prysznicowej podtynkowej (mieszacz ceramiczny, regulowana temperatura, blokada uchwytu), element podtynkowy do baterii (przeznaczony do wszystkich typów mieszaczy i termostatów podtynkowych) oraz rozety maskujące (do montażu pomiędzy płytkami a elementem zewnętrznym). Elementy należy dobierać do konkretnych produktów-informacja zawarta jest w opisie produktów.

Baterie kuchenne Hansgrohe

Przed bateriami kuchennymi stoi wiele zadań specjalnych, dlatego wybierając idealną warto zadbać o  jakość wykonania i funkcjonalność. W ofercie bogate wzornictwo i różne wysokości do wyboru.

Baterie kuchenne Hansgrohe wykonane są z mosiądzu, z wyjątkiem głowicy, która jest ceramiczna. Posiadają one takie funkcje jak: AirPower, czyli napowietrzenie wody wpływające na realne oszczędności oraz ComfortZone 160, która określa optymalną przestrzeń pomiędzy umywalką a baterią. Dobrze dobrane baterie kuchenne zapewnią komfort codziennych czynności.

Węże prysznicowe Hansgrohe

Węże prysznicowe przekładają się na jakość i przyjemność płynącą z każdej kąpieli. Chociażby z tego powodu warto wybrać wąż, który będzie wytrzymały i estetyczny. W ofercie węże prysznicowe Hansgrohe wykonane z tworzywa z połyskiem oraz posiadające obrotowe złącze przy słuchawce i specjalną ochronę przed złamaniem na końcach. Węże prysznicowe Hansgrohe to jakość oraz wykorzystanie niezwykle trwałych materiałów zapewniających bezpieczeństwo użytkowania oraz długowieczność węża prysznicowego.

Newsletter