Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: GROHE

Stelaże podtynkowe GROHE

Stelaże podtynkowe GROCHE służą do ukrycia miski spłuczki. Takie rozwiązanie pozwala na ukrycie spłuczki i tym samym optyczne powiększenie łazienki. Dzięki temu łazienka nie tylko wygląda nowocześnie, ale także zyskuje minimalistyczną spójną formę.

W skład zestawu GROCHE wchodzi stelaż z ramą stalową, do zabudowy suchej, ze spłuczką podtynkową do WC, a także kolanko odpływowe z polietylenu oraz kształtka redukcyjna i sworznie mocujące.

Całość wyposażona jest w technologię EcoJoy, która zmniejsza zużycie wody. Co, więcej dzięki systemowi GROHE Fresh możliwe jest szybkie odświeżenie toalety, a tym samym świeży zapach w pomieszczeniu.

Baterie prysznicowe GROHE

Baterie prysznicowe to jeden z podstawowych elementów w każdej łazience. Warto zadbać, by baterie prysznicowe były wysokiej jakości, a także cechowały się wyjątkowym wzornictwem.

W ofercie baterie prysznicowe GROHE. Do wyboru baterie ścienne standardowe, a także termostatyczne jednouchwytowe.

Baterie prysznicowe GROHE posiadają metalową dźwignię i rozetę ścienną. Co więcej, każda z nich ma zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym, a także możliwość regulacji przepływu. By zwiększyć bezpieczeństwo i uniknąć ryzyka poparzeń baterie wyposażone są w ogranicznik temperatury.

Baterie prysznicowe wykonane są z mosiądzu z wykończeniem chrom. Do tego głowica jest ceramiczna, co zapewnia jej trwałość i łatwość czyszczenia. Łatwość obsługi, najwyższa jakość i zróżnicowane wzornictwo, to między innymi to, co oferuje nam GROHE.

Baterie wannowo-prysznicowe GROHE

Baterie wannowo-prysznicowe GROHE to wybór dla tych, którzy chcą mieć jedno i drugie — poranne orzeźwiające prysznice i wieczorne relaksujące kąpiele.

W ofercie baterie wannowo-prysznicowe GROHE- ścienne standardowe oraz termostatyczne.

Baterie wykonane z mosiądzu, z powłoką chromową GROHE StarLight. Baterie wannowo-prysznicowe GROHE wyposażone są w głowicę termostatyczną, ergonomiczne uchwyty, specjalną technologię służącą zmniejszeniu zużycia wody, regulację strumienia przepływu, czy perlator pozwalający na oszczędność wody.

Baterie wannowo-prysznicowe GROHE to najnowsze technologie w służbie prawdziwej przyjemności, która może być ekologiczna, ekonomiczna, a także oszczędna. Przy czym nie tracimy na jakości, tylko zyskujemy nowe doznania.

Elementy podtynkowe do baterii GROHE

Elementy podtynkowe do baterii GROHE mają zastosowanie przy wannach, prysznicach oraz jako termostat centralny.

Elementy podtynkowe cechują się swoją uniwersalnością oraz głowicą termostatyczną. Mają korpus wykonany z mosiądzu, a także wbudowane zawory zwrotne i specjalne sitka na zanieczyszczenia.

Elementy podtynkowe do baterii GROHE wyposażone są także w technologię GROHE EcoJoy, która służy do zmniejszania ilości wody.

W komplecie znajduje się także materiał uszczelniający oraz specjalne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym. Urządzenie jest wstępnie zmontowane, a instalacja przebiega łatwo dzięki skrzynce montażowej. Co więcej, otwory montażowe do suchej i mokrej zabudowy są już przygotowane.

Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe GROHE

Wybór baterii wannowo-prysznicowych to decyzja odpowiednia dla każdego minimalisty i wszystkich, którzy lubią proste rozwiązania wysokiej jakości.

W ofercie baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe GROHE ścienne jednouchwytowe. Baterie posiadają automatyczny przełącznik wanna/prysznic oraz metalową dźwignię. Bateria posiada zakryte przyłącze GROHE QuickFix® oraz pokryta jest powłoką chromową StarLight, która jest odporna na zabrudzenia i zarysowania. Baterie wannowo-prysznicowe sprzedawane są bez zestawu natryskowego oraz elementów do zabudowy podtynkowej. Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe to minimalistyczne rozwiązanie dla każdej łazienki. Baterie tego typu bardzo dobrze prezentują się w małych łazienkach, gdyż optycznie powiększają przestrzeń.

Baterie prysznicowe podtynkowe GROHE

Baterie prysznicowe podtynkowe GROHE to produkt dla tych, którym znudziły się standardowe baterie. Baterie podtynkowe prócz tego, że wyglądają niezwykle estetycznie, to jeszcze nadają łazience nowoczesnego charakteru.

Baterie prysznicowe podtynkowe GROHE to baterie ścienne jednouchwytowe. Są one sprzedawane bez elementów do zabudowy podtynkowej, te należy dokupić w specjalnym zestawie.

Baterie prysznicowe podtynkowe posiadają automatyczny przełącznik wanna/prysznic oraz są pokryte powłoką chromową z StarLight, która nadaje wysoki połysk oraz zabezpiecza przed zarysowaniami.

Baterie prysznicowe podtynkowe to także metalowa dźwignia i całość wykonana z mosiądzu, z głowicą ceramiczną. Ten rodzaj baterii będzie pasował do większości łazienek, niezależnie od stylu, w którym są urządzone.

Baterie umywalkowe GROHE

Bateria umywalkowa powinna być dobrana do wielkości i aranżacji naszej łazienki. W ofercie baterie umywalkowe GROHE: stojące, stojące z obrotową wylewką oraz stojące bez korka. Idealne do większych oraz mniejszych łazienek. Dostępne baterie cechują się różnorodnością form. Począwszy od opływowych i zaokrąglonych linii, a skończywszy na wyrazistych geometrycznych formach.

Baterie umywalkowe GROHE wykonane są z mosiądzu, a do tego wyposażone są w głowicę ceramiczną. Dodatkowe udogodnienia to powłoka StarLight, system montażu QuickFix oraz regulowany ogranicznik strumienia przepływu. W komplecie do baterii dodane są węże przyłączeniowe oraz zestaw odpływowy. Baterie umywalkowe GROHE to jakość na wysoki połysk wzbogacona innowacyjnymi technologiami.

Zestawy prysznicowe GROHE

Zestawy prysznicowe to klucz do porannego i wieczornego relaksu w czasie kąpieli. W ofercie zestawy prysznicowe GROHE: natryskowe punktowe oraz natryskowe przesuwne. Produkty te posiadają specjalny system przeciw osadom wapiennym SpeedClean. W rezultacie gruntowne porządki łazienki ograniczą się do kilku minut. Co więcej, zestawy prysznicowe GROHE pokryte są powłoką chromową StarLight, która zapewnia odporność przed zarysowaniami, a także nadaje wysoki połysk. Efekt? Nawet po długim czasie użytkowania bateria wygląda jak nowa.

Zestawy prysznicowe GROHE to komplet w skład którego wchodzi: prysznic ręczny, drążek prysznicowy oraz wąż prysznicowy.

Zestawy prysznicowe cechują się wysoką jakością wykonania oraz bogatym wzornictwem, dzięki czemu łatwiej dobrać idealny model do swojej łazienki.

Baterie kuchenne GROHE

Baterie kuchenne muszą spełnić wiele wymagań, by korzystanie z kuchni było w pełni komfortowe. W ofercie baterie kuchenne GROHE, w których zastosowano najnowocześniejsze technologie i innowacje. Począwszy od powłoki chromowej StarLight, która daje baterii wysoki połysk i zabezpiecza ją przed zarysowaniami, poprzez specjalną opcję CoolTouch, która zapobiega poparzeniom. Co więcej, bateria kuchenna posiada także perlator, dzięki, któremu możliwa jest oszczędność wody oraz system szybkiego montażu.

Baterie kuchenne GROHE dostosowane są do potrzeb użytkownika, sprawiając, że codzienne czynności stają się o niebo przyjemniejsze. Zero poparzeń, zero zarysowań- wszystkie najnowocześniejsze technologie w służbie naszej wygodzie.

Baterie bidetowe GROHE

Bidety coraz częściej goszczą w naszych łazienkach. Nic w tym dziwnego, skoro są komfortowe oraz pozwalają nam zadbać o higienę osobistą, znacznie szybciej i ekonomiczniej, niż odświeżenie się pod prysznicem. Bidety wraz z pisuarami stają się niezwykle popularnym elementem nowoczesnej łazienki. Baterie bidetowe GROHE to rozwiązanie dla każdej osoby ceniącej wygodę i najwyższą jakość. Baterie te posiadają ogranicznik temperatury, specjalny perlator z przegubem kulowym oraz system szybkiego montażu QuickFix. W komplecie z baterią bidetową GROHE elastyczne węże przyłączeniowe oraz zestaw odpływowy z drążkiem. Baterie bidetowe GROHE cechują się oryginalnym wzornictwem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Tym samym są trwałe, estetyczne i dostosowane do celu użytkowania. Efekt? Komfort i wygoda.

Newsletter