Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Cena
527zł - 1133zł

Lista produktów producenta: GORGIEL

Grzejniki łazienkowe  Gorgiel

Grzejniki łazienkowe umożliwiają cieszenie się odpowiednią temperaturą w czasie codziennych czynności higienicznych. Warto mieć na uwadze, że temperatura w łazience powinna być znacznie wyższa niż w innych domowych pomieszczeniach.

Podstawowym zadaniem grzejnika łazienkowego jest ogrzanie pomieszczenia, tak by wyjście spod prysznica, czy rozgrzewającej kąpieli w wannie było naprawdę przyjemne.

Grzejniki łazienkowe Gorgiel powinny być dostosowane do rozmiaru naszej łazienki. Mniejsze łazience wystarczy mały grzejnik, jednak ten nie ogrzeje dużej łazienki.

Grzejnik prócz funkcji grzewczej bardzo często traktowany jest jako wieszak na ręczniki — jeśli mamy nawyk suszenia ręczników na grzejniku, warto wybrać taki, który nam to umożliwi.

Grzejniki łazienkowe Gorgiel czarują bogatą ofertą produktową. Od prostych białych grzejników, po designerskie rozwiązania w czerni. Grzejniki łazienkowe Gorgiel dostępne są w różnych wariantach cenowych, co pozwala, na dobranie rozwiązania idealnego zważając na łazienkę, jak i budżet.

Grzejniki łazienkowe Gorgiel posiadają w komplecie korek standard, odpowietrznik standard, a także zawieszenie grzejnikowe. Za dopłatą 50% dostępne inne kolory z palety Gorgiel.

Grzejniki dekoracyjne Gorgiel

Grzejniki nie tylko dbają o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, ale także są istotnym elementem jego wystroju. Grzejniki dekoracyjne Gorgiel mogą odmienić nie jedno mieszkanie. Minimalizm formy, oryginalna kolorystyka oraz harmonijna linia zamieni banalny przedpokój w zupełnie inne wnętrze.

W ofercie grzejników dekoracyjnych Gorgiel znajdują się grzejniki przedpokojowe. Te różnią się od siebie wzornictwem oraz kolorystyką. Począwszy od bieli, poprzez czerń, a skończywszy na zieleni. Do wyboru do koloru – aż trudno się zdecydować!

Grzejniki dekoracyjne Gorgiel z linii Premium Line cechują się wysokim standardem, przy jednoczesnym designerskim sznycie.Grzejniki te wykonane są ze stali niskowęglowej, niestopowej, do wyboru różne kolory, przy czym za te niestandardowe pobierana jest dopłata 35%.

W zestawie z grzejnikami dekoracyjnymi korek premium, odpowietrznik premium, zawieszenie grzejnikowe, osłona.

Grzejniki dekoracyjne Gorgiel to nie tylko funkcjonalność, ale także wysokiej klasy design dla Twojego mieszkania.

Newsletter