Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: GEBERIT

Stelaże podtynkowe-akcesoria Geberit

 Stelaże podtynkowe-akcesoria Geberit to między innymi zestawy do montażu przyściennego, wsporniki dystansowe, zestaw do izolacji akustycznej, komplety przedłużek do spłuczek, ramki ozdobne przycisków, zestawy wykończeniowe syfonu, wsporniki do elementów montażowych WC i wiele innych. Firma Geberit oferuje akcesoria i stelaże podtynkowe najwyższej jakości. Dzięki nim z powodzeniem zamontujemy inne produkty marki, w tym umywalki, czy spłuczki. Zestawy akcesoriów są dokładnie opisane, tak by każdy niezależnie od umiejętności mógł z nich skorzystać.

Moduły nadtynkowe-akcesoria Geberit

Łazienka prócz podstawowego wyposażenia, jaki jest prysznic/wanna, umywalka czy WC kompakt, potrzebuje akcesoriów, które uporządkują przestrzeń. Pudełka na produkty higieniczne, specjalne akcesoria takie jak poręcze, czy dozowniki do mydła- te wszystkie elementy pozwalają stworzyć spójną przestrzeń.

Do takich elementów należą moduły podtynkowe-akcesoria Geberit. W ofercie Geberit znajdują się wieszaki na ręczniki. Dzięki odpowiedniej wielkości będą idealne na standardowe rozmiary ręczników kąpielowych. Te nowoczesne i stylowe wieszaki wykończone są błyszczącym chromem oraz mają gwarancję na 2 lata.

Przyciski spłukujące Geberit

Przyciski spłukujące to element, który wpływa na całą aranżację łazienki. Przyciski spłukujące Geberit muszą być dobrane zgodnie ze stylistyką łazienki, a także wcześniej dobraną armaturą.

W ofercie przyciski spłukujące Geberit posiadające dwa zakresy spłukiwania wraz z popychaczami, które tłumią dźwięki. Do kompletu wraz z przyciskami dodawane są także materiały mocujące i popychacze.

Przyciski spłukujące Geberit to duży wybór różnorodnych form, kształtów oraz kolorów. Od bieli do czerni, od kwadratów po okręgi, tak by każdy mógł wybrać coś idealnie dla siebie.

Stelaże podtynkowe Geberit

Stelaże podtynkowe Geberit to produkt, polecany szczególnie tym, którzy chcą ukryć część instalacji pod powierzchnią tynku. Takie rozwiązanie to nie tylko zminimalizowanie odgłosów wody, ale także wizualna oszczędność przestrzeni w łazience.

Stelaże podtynkowe Geberit są stworzone do miski WC oraz do umywalek. Stelaż podtynkowy jest samonośny, posiada regulowane nóżki, możliwość przyłączenia wody oraz spłukiwanie oddzielne. Dzięki temu zapewnia komfortowe i funkcjonalne rozwiązania.b W ofercie Geberit znajdują się stelaże do różnych rodzajów misek WC i umywalek.

Urządzenie WC Geberit

Urządzenia WC Geberit to nowa technologia dla Twojego pełnego komfortu i higieny. Łącząc funkcje bidetu z toaletą zyskujemy produkt 2w1 – dla wszystkich tych, którzy uwielbiają nowinki technologiczne ułatwiające życie. Urządzenie WC Geberit wyposażone jest w specjalną dyszę, która służy do higieny intymnej, do tego posiada wbudowany zbiornik ciepłej wody, 5 stopni intensywności strumienia, radarowe wykrywanie użytkownika i wiele innych. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników urządzeniem można sterować za pomocą specjalnego pilota. Urządzenia Wc Geberit to nowa jakość w Twojej toalecie.

 Deski sedesowe Geberit

A gdyby tak móc połączyć toaletę z bidetem? Nic prostszego! Deski sedesowe Geberit wyposażone są w nowoczesną funkcję higieny, oferują tym samym produkt 2w1.

Deski sedesowe Geberit można zamontować na misce ustępowej z przelotowymi otworami. Deski Geberit posiadają czujnik użytkownika na podczerwień, specjalną dyszę, która zadba o higienę intymną, regulowaną intensywność strumienia wody, suszenie ciepłym powietrzem. Do tego istnieje możliwość podłączenia odsysania zanieczyszczonego powietrza. Deski sedesowe Geberit to futurystyczne doznania i zupełnie wyjątkowa jakość w Twojej łazience.

Moduły nadtynkowe Geberit

Moduły nadtynkowe Geberit to eleganckie i minimalistyczne rozwiązanie, szczególnie gdy chcemy ukryć muszle wiszące, czy zastąpić umywalki wiszące. Wybranie modułu nadtynkowego to oszczędność miejsca w łazience i nadanie jej minimalistycznego charakteru.

Moduły nadtynkowe Geberit dostępne są w wielu wzorach, rozmiarach i kolorach. Od bieli, poprzez brąz, a skończywszy na czerni. Dzięki temu dobranie odpowiedniego modułu do łazienki będzie proste. Moduły nadtynkowe to rozwiązanie na które decyduje się coraz więcej klientów- nic dziwnego, skoro jest nowoczesne, estetyczne i optycznie powiększa przestrzeń?

Newsletter