Opinie o Nas

Kategorie

Lista produktów producenta: FERRO

Prysznice - akcesoria  Ferro

Przyjemny prysznic jest możliwy w dogodnych okolicznościach i przy wykorzystaniu sprzętu najlepszej klasy. Prysznice- akcesoria Ferro to kategoria, w której znajdują się takie produkty jak ozdobne przyłącza kątowe o zróżnicowanej stylistyce i kształcie. Począwszy od okrągłych, poprzez prostokątne, a skończywszy na kwadratowych. Przyłącza wykonane są z mosiądzu chromowanego. Stosowane są do węża natryskowego oraz posiadają wygodny uchwyt na słuchawkę natryskową.

W akcesoriach Ferro dostępny jest także ogranicznik wody do baterii natryskowej. Wykonany z mosiądzu chromowanego, dzięki czemu prezentuje się estetycznie. Ogranicznik pozwala na duże oszczędności- ogranicza wypływ wody nawet do 50%!

Warto zapoznać się z akcesoriami Ferro, by móc cieszyć się z każdej kąpieli.

Słuchawki prysznicowe Ferro

Słuchawki prysznicowe Ferro to krok do komfortu i prawdziwego relaksu pod prysznicem. W ofercie Ferro znajdują się różnorodne słuchawki prysznicowe — począwszy od standardowych okrągłych, poprzez kwadratowych, a skończywszy na rączkach natrysku do baterii zlewozmywakowej.

Słuchawki prysznicowe różnią się ilością funkcji. W dodatkowych opcjach pojawia się kilka wersji strumienia wody do wyboru: deszcz, masaż, silny deszcz mieszany, lekki, czy mgła. Do tego słuchawki prysznicowe wzbogacone są o praktyczny system easy clean, który ogranicza ilość zbierającego się kamienia.

W kategorii rączek natryski do baterii zlewozmywakowej znajdują się produkty wykonane z chromu, posiadające 2 rodzaje strumienia. Słuchawki prysznicowe Ferro to bogata i zróżnicowana oferta, która pozwoli każdemu, na wybranie idealnej słuchawki dla pełnego komfortu – czy to pod prysznicem, czy w kuchni.

Zestawy prysznicowe Ferro

Zestawy prysznicowe Ferro to sposób na prawdziwy relaks pod prysznicem. Do wyboru różnorodne wzornictwo posiadające jedną cechę wspólną — jakość wykonania.

W ofercie zestawów prysznicowych Ferro znajdują się zestawy natryskowe z deszczownią, zestawy natryskowe przesuwne, zestawy natryskowe punktowe oraz wersje 1 i 3 funkcyjne. Dzięki temu istnieje możliwość dobrania zestawu idealnego do potrzeb — tych mniejszych i większych.

Niebywałą zaletą zestawów prysznicowych jest system Easy Clean, który pozwala zachować higieniczną czystość,  dzięki ułatwionemu usuwaniu kamienia, a tym samym oszczędzić czas na sprzątaniu. Niektóre zestawy prysznicowe Ferro wzbogacone są o estetyczne mydelniczki. Warto zapoznać się z ofertą zestawów prysznicowych Ferro, gdy zależy nam na jakości i wyjątkowej aranżacji łazienki.

Baterie prysznicowe Ferro

Baterie prysznicowe Ferro dostępne są w różnorodnych wersjach. Od jednouchwytowych po dwuuchwytowe, w zależności od naszych potrzeb i przyzwyczajeń. Do wyboru linie produktowe wzorowane na nowoczesnych trendach w designie, a także nawiązania do stylu retro. Prócz standardowych i klasycznych rozwiązań w asortymencie Ferro pojawiają się także minimalistyczne baterie termostatyczne, które posiadają przycisk Eko, a także blokadę gorącej wody Safe Stop 38 stopni, tym samym stając się ulubionym produktem, każdego kto ceni sobie wygodne i nowoczesne rozwiązania.

Baterie prysznicowe Ferro wykonane są z mosiądzu chromowanego z ceramiczną głowicą, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo w każdej łazience. Baterie Ferro zadbają o komfort i estetykę każdej kąpieli.

Baterie kuchenne Ferro

Dobór baterii kuchennych jest niezwykle istotny, bo pozwala na wygodę i oszczędność czasu w kuchni. W ofercie Ferro znajdują się baterie stojące obrotowe, baterie ścienne, czy baterie z wyciąganym natryskiem.

Baterie kuchenne Ferro cechuje niezwykła różnorodność form i stylistyk. Do wyboru między innymi baterie w klasycznym chromie, czarne, oraz dostosowane do zlewozmywaków granitowych.

W zależności od wielkości i rodzaju zlewozmywaka warto dobrać odpowiednią baterię. Baterie ścienne idealnie sprawdzają się w kuchni o umiarkowanej wielkości, a baterie z wyciąganym natryskiem pozwalają na pełną wygodę mycia naczyń, nawet gdy posiadamy mały zlewozmywak. Baterie kuchenne Ferro to nie tylko piękny, ale i funkcjonalny zakup, który ułatwi nam codzienne kuchenne czynności.

Baterie umywalkowe Ferro

Baterie umywalkowe Ferro to niezbędnik dla każdej łazienki. Dobrane stylistyczne do reszty armatury sprawią, że łazienka będzie zachwycała spójnością i wysmakowaną aranżacją.

W ofercie baterie umywalkowe Ferro stojące, z obrotową wylewką i ścienne. Baterie umywalkowe Ferro są wykonane z najwyższej jakości mosiądzu z wykończeniem w chromie, zaś głowice baterii to ceramika.

Z uwagi na komfort każdego klienta i jego gusta - baterie umywalkowe Ferro dostępne są w wielu opcjach stylistycznych: od klasycznych jednouchwytowych o prostej linii, poprzez te stylizowane na retro- dwuuchwytowe. Każda bateria umywalkowa Ferro to połączenie jakości z funkcjonalnością. Warto dobrać idealną do łazienki i cieszyć się estetyka i przyjemnością codziennych czynności.

Baterie wannowo - prysznicowe Ferro

Baterie wannowo-prysznicowe to praktyczna armatura dla każdej łazienki. W ofercie baterii wannowo-prysznicowych Ferro znajdują się baterie ścienne jednouchwytowe, dwuuchwytowe, a także termostatyczne.

Baterie wannowo-prysznicowe wykonane są mosiądzu w wykończeniu chrom. Posiadają regulator strumienia i automatyczny przełącznik wanna/prysznic, co umożliwia zarówno szybkie poranne prysznice, jak i długie wieczorne kąpiele.

Baterie wannowo-prysznicowe Ferro to jakość, funkcjonalność i komfort korzystania. W asortymencie dostępne baterie wannowo-prysznicowe Ferro o minimalistycznej formie, a także te bardziej ozdobne. W zależności od aranżacji łazienki, każdy klient znajdzie produkt idealny dla siebie – w różnym zakresie cenowym. 

Baterie wannowo - prysznicowe podtynkowe Ferro

Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe Ferro to minimalistyczne rozwiązanie dla każdej łazienki. Baterie podtynkowe zajmują mało miejsca, dzięki schowaniu większości elementów pod ścianą. Na wierzchu widać ozdobne pokrętła oraz małą przestrzeń powierzchni baterii. W ofercie baterii wannowo-prysznicowych Ferro znajdują się baterie o różnym kształcie i sposobach wykończenia. Począwszy od form zaokrąglonych, a skończywszy na prostokątnych oraz kwadratowych.

Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe Ferro wykonane są z mosiądzu z wykończeniem chromowym. Głowica baterii wykonana jest z ceramiki. Bateria posiada przełącznik wanna/natrysk, dzięki czemu szybko możemy zdecydować, czy wybieramy szybki prysznic, czy rozgrzewającą kąpiel. Baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe Ferro to gwarancja codziennej przyjemności.

Baterie prysznicowe podtynkowe Ferro

Baterie prysznicowe podtynkowe Ferro to minimalizm w aranżacji łazienki. Ten rodzaj baterii prysznicowych podtynkowych sprawdza się idealnie, dla każdego, kto lubi oszczędne formy i nowoczesne rozwiązania przestrzenne. Baterie prysznicowe podtynkowe Ferro cechują się prostą i jednolitą stylistyką. Modele posiadają regulatory ceramiczne FerroAirMix do kontroli ciepłej wody oraz specjalny system usuwania kamienia wapiennego. W efekcie są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a także łatwe do czyszczenia.

Baterie prysznicowe podtynkowe Ferro sprawdzą się do nowoczesnych łazienek – tych małych, jak i tych  dużych. Co więcej, dzięki nowoczesnej formie nadadzą charakteru każdej z nich. 

Baterie bidetowe Ferro

Idealne baterie bidetowe to połączenie funkcjonalności i technologii pozwalającej na zachowanie sterylnej czystości, co jest niezwykle ważne, przy korzystaniu z bidetu.

Baterie bidetowe Ferro wykonane są z mosiądzu z wykończeniem w chromie. To rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale i neutralne- będzie pasowało do większości łazienek i armatur. Co więcej, mosiądz posiada dobre parametry ochronne.

Baterie bidetowe Ferro posiadają także automatyczny korek spustowy metalowy i głowicę ceramiczną. Te wszystkie elementy zapewniają pełen komfort korzystania. Baterie bidetowe wpływają na higienę codziennych czynności.

Baterie wannowo - prysznicowe wielootworowe Ferro

Baterie wannowo-prysznicowe wielootworowe Ferro cechują się różnymi sposobami montażu, jak i ilością otworów. Począwszy od: stojących po podtynkowe. Do tego w ofercie Ferro do wyboru baterie wannowo-prysznicowe wielootworowe trójotworowe oraz czteroootworowe.

Baterie wannowo-prysznicowe wielootworowe Ferro posiadają automatyczny przełącznik wanna/prysznic, wyciąganą rączkę natrysku, głowicę ceramiczną oraz regulator strumienia. Dzięki temu, wybierając taki rodzaj baterii oszczędzamy miejsce, ale i zyskujemy komfort korzystania.  Baterie wannowo-prysznicowe wielootworowe Ferro to ergonomia, jakość i funkcjonalność. W sam raz do każdej łazienki- małej i dużej, nowoczesnej i klasycznej.  Innowacyjne technologie są w zasięgu ręki.

Baterie kuchenne składane Ferro

Baterie kuchenne składane Ferro to doskonałe rozwiązanie, gdy budowa kuchni wymusza zlokalizowanie zlewu przy oknie. Dzięki zamontowaniu baterii składanych istnieje możliwość otworzenia okna, przy jednoczesnym komforcie korzystania ze zlewozmywaka.

Baterie kuchenne Ferro posiadają obrotową wylewkę, przyłącza elastyczne oraz regulator strumienia.
Baterie kuchenne składane Ferro wykonane są z mosiądzu, z wykończeniem w chromie.
Do wyboru baterie kuchenne składane dostosowane do małych i średnich wnętrz. Ich najwyższa jakość jest potwierdzona wieloma wyróżnieniami. Warto zakupić składaną baterię kuchenną, by uprzyjemnić codzienne czynności w kuchni, szczególnie jeśli lokalizacja zlewu utrudnia rutynowe przygotowywanie jedzenia, czy utrzymanie porządku.

Komplety grzejnikowe Ferro

Zestawy kątowe termostatyczne pozwalają na regulację temperatury. W skład zestawu wchodzą następujące elementy: głowica termostatyczna, zawór odcinający oraz zawór termostatyczny.

Komplety grzejnikowe Ferro mają zastosowanie w podłączeniach grzejników do instalacji c.o.

Komplety grzejnikowe Ferro wytrzymują maksymalna temperaturę pracy na poziomie 100 stopni, a maksymalne ciśnienie w okolicy 10 barów. Co, więcej maksymalna temperatura otoczenia to 50 stopni. Skala regulacji od 1 do 5, w przedziałach temperatur 0-28 stopni.  Do wyboru komplety grzejnikowe proste oraz kątowe.

Zlewy granitowe Ferro

Zlewy granitowe to jakość dla każdej kuchni. Granit cechuje się dużą wytrzymałością na szok termiczny, zabrudzenia, stłuczenia oraz wysokie temperatury. Dzięki temu jest materiałem wręcz stworzonym do kuchennych wyzwań. W ofercie znajdują się zlewy granitowe Ferro o różnych wielkościach, kolorach i parametrach. Do wyboru zlewy jednokomorowe bez ociekacza, z ociekaczem, oraz dwukomorowe z ociekaczem. Zlewy dostępne w kolorach: białym, beżowej i czarnym. Szeroki wybór pozwala na dopasowanie idealnego zlewu do kuchni: począwszy na okrągłym 1-komorowym, a skończywszy na dużym prostokątnym z ociekaczem. W komplecie do zlewów sterowany korek i syfon z wyjściem na zmywarkę. Zlewy granitowe Ferro to jakość i estetyka na miarę nowoczesnej kuchni.

Korki do umywalek Ferro

Korki do umywalek to niezbędnik w każdej łazience. Dzięki nim możliwe jest wykonanie wielu czynności pielęgnacyjnych, a także i higienicznych. Warto podstawić na praktyczny korek do umywalek.

Korki do umywalek Ferro to design i jakość. Do wyboru korki umywalkowe uniwersalne oraz z funkcją click-clack. Korki wykonane z mosiądzu oraz niklu szczotkowanego. Zaletą korków Ferro jest także ich trwałość oraz praktyczność. Umieszczenie mechanizmu korka w górnej części pozwala uniknąć zanieczyszczeń mechanizmu. Korki Ferro są także higieniczne i odporne na środki czystości. Co ważne podlegają w 100% recyklingowi, co czyni ten produkt wykonany z dbałością o naturę. Korki do umywalek Ferro to połączenie estetyki, trwałości i wygody.

Węże prysznicowe Ferro

Węże prysznicowe to niezbędnik udanej kąpieli. Warto wybrać takie, które będą miały długość odpowiadającą naszym potrzebom. W ofercie węże prysznicowe Ferro wykonane z PCV o optymalnych długościach: 1500 mm, w kolorze srebrnym ze stożkową nakrętką przy słuchawce prysznicowej.

Węże prysznicowe Ferro pasują do wszystkich końcówek prysznicowych. Do tego są elastyczne i posiadają system, który zapobiega ich zaginaniu. Co, więcej węże te są odporne i trwałe, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się nimi naprawdę długo. Węże prysznicowe Ferro dzięki swojej budowie są także łatwe go czyszczenia. Wybierając wąż prysznicowy Ferro, dbasz o komfort swojego porannego prysznica, jak i wieczornej relaksującej kąpieli, a do tego oszczędzasz czas na mozolnych porządkach w łazience.

Zawory odcinające Ferro

Zawory odcinające to niezbędniki do naszej łazienki. Dzięki nim w przypadku awarii, szybko zminimalizujemy wyciek i w spokoju ducha poczekamy na fachowca. W ofercie Ferro znajdują się zawory odcinające: kątowe, grzybkowy czerpalny, kulowy czerpalny, grzybkowy kątowy oraz kątowy kulowy.

Zawory odcinające Ferro wykonane są z mosiądzu z wykończeniem w chromie. Co istotne posiadają specjalny Atest Higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Zawory odcinające Ferro to gwarancja komfortu i codziennego bezpieczeństwa. Z nimi awaria, czy jakiekolwiek problemy nie będą straszne. Wystarczy za ich pomocą odciąć źródło problemu. Nie warto popełniać błędu i zapomnieć o zamontowaniu zaworów odcinających- to może mieć przykre konsekwencje, nie tylko przy awarii, ale także przy wymianie armatury.

Syfony do umywalek Ferro

Pełen komfort korzystania z umywalki jest osiągalny, gdy zadbamy o odpowiedni syfon. Syfony do umywalek Ferro to różnorodność rozwiązań dostosowanych do każdej łazienki. W ofercie znajdują się syfony butelkowe, owalne oraz rurowe wykonane z różnorodnych materiałów — począwszy od tworzywa, a skończywszy na mosiądzu. Do wyboru także syfony oraz półsyfony.  Dobry syfon to podstawa każdej sprawnie działającej umywalki- pozwala na odpowiednie tempo spływania wody oraz zapobiega jej staniu, dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z umywalki.

Syfony do umywalek Ferro wykonane są z dbałością o detal, dzięki temu idealnie współgrają z umywalką. Zapewniają wygodę korzystania. Syfony Ferro mają gwarancję na 2 lata.

Syfony do bidetów Ferro

Bidet coraz częściej gości w łazienkach. Zapewnia on maksimum higieny i komfortu, a także oszczędza nasz czas. W końcu skorzystanie z bidetu jest znacznie krótsze , niż orzeźwiający prysznic. Na rynku akcesoriów łazienkowych pojawia się coraz więcej produktów dostosowanych do bidetu: począwszy od baterii, na syfonach kończąc.

W ofercie znajdują się syfony do bidetu Ferro. Te wykonane są mosiądzu w wykończeniu chrom, dzięki czemu wyglądają elegancko i stylowo. Do tego w komplecie do syfonu znajduje się także rozeta. Syfony do bidetów dzielą się na te stojące i wiszące- należy dobrać syfon optymalny do naszego bidetu. Odpowiednie dobranie syfonu do bidetu to podstawa sprawnego działania i codziennej wygody.

Mydelniczki  Ferro

Mydelniczka to podstawowe akcesorium dostępne w każdej łazience. Mydelniczki mogą się od siebie znacząco różnić, jednak muszą spełniać jedną funkcję — wygodnego przechowywania mydła. Istotne jest także, by były łatwe do umycia z resztek mydła. W ofercie Ferro do wyboru bogaty asortyment mydelniczek — począwszy od tych w stylu ekologicznym, poprzez szklane, a skończywszy na oryginalnych mydelniczkach z magnesem.

Mydelniczki Ferro wykonane są z różnych materiałów, wszystkie natomiast cechuje wysoka jakość wykonania i różnorodność. Niezależnie od stylu urządzania łazienki, każdy znajdzie mydelniczkę na miarę potrzeb. Wiele z nich, prócz pięknej formy i estetyki posiada także gwarancję, nawet na 25 lat! Warto pamiętać, że takie akcesoria jak mydelniczki tworzą klimat wnętrza.

Wieszaki i drążki na ręczniki Ferro

Wieszaki i drążki na ręczniki pełnią funkcję nie tylko ozdobną w łazience, ale także pozwalają na utrzymanie w niej porządku. W ofercie Ferro do wyboru różnorodne wieszaki i ręczniki. Począwszy od tych nawiązujących do stylu ekologicznego wykonanych z drewna bambusowego, poprzez metalowe wieszaki podwójne, a skończywszy na okrągłych wieszakach pojedynczych. W asortymencie wieszaki pojedyncze, podwójne, a także potrójne oraz poczwórne. Wieszaki i drążki na ręczniki Ferro zapewniają bogactwo wyboru. Wszystkie produkty są wykonane z dbałością o jakość i detal, by w pełni się nimi cieszyć musimy zdecydować, który idealnie odpowie na potrzeby nasze i naszej rodziny. Akcesoria tego typu dobrane do siebie pod względem stylistycznym tworzą aranżację łazienki i dodają jej charakteru.

Uchwyty na papier toaletowy Ferro

Uchwyty na papier toaletowy to kropka nad i w dekoracji każdej łazienki. Ten rodzaj akcesoriów powinien być dopasowany do innych elementów wyposażenia, tak tworzyć z nimi spójność. Co, więcej uchwyty na papier toaletowy powinny być możliwie najbardziej funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. W ofercie znajdują się różnorodne uchwyty na papier toaletowy Ferro. Modele nawiązujące do ekologicznego stylu z wykorzystaniem drewna bambusowego, proste i nowoczesne uchwyty o opływowej linii, czy minimalistyczne drążki.

Uchwyty na papier toaletowy Ferro wykonane w chromie. Do wyboru modele ścienne ze specjalną pokrywą na papier (zapobiega osadzaniu się kurzu) oraz bez niej. Produkty Ferro to asortyment europejski, z gwarancją dostosowaną do modelu uchwytu.

Dozowniki na mydło Ferro

Dozowniki na mydło to akcesoria, które nie tylko są praktyczne, ale i zdobią każdą łazienkę. W ofercie Ferro dostępne różnorodne linie tematyczne, które wzajemnie się uzupełniają- tym samym kupując produkty z jednej linii, zadbamy o spójność stylistyczną naszej łazienki. Pięknie zaaranżowana łazienka, z minimalnym nakładem czasu? To możliwe!

Dozowniki na mydło Ferro to bogactwo wzorów — począwszy od dozowników utrzymanych w stylu eko, poprzez dozowniki o różnorodnych intrygujących formach, a skończywszy na dozownikach klasycznych.

Dozowniki na mydło Ferro to także, jakość wykonania i oryginalne wzornictwo. Wykończenie dozowników na mydło Ferro to między innymi chrom, ale także bambus, czy stal szlachetna. Producent obejmuje swoje produkty gwarancją.

Akcesoria do mycia zębów Ferro

 Dobranie ładnych akcesoriów do mycia zębów bardzo często spędza sen z powiek. Estetyczne kubki, które pasują do naszej łazienki, czy gustowne zestawy? Od teraz to nie problem. W ofercie znajdują się akcesoria do mycia zębów Ferro. Do wyboru eleganckie kubki na szczoteczki bambusowe oraz drewniane, które będą pasowały do każdej minimalistycznej łazienki urządzonej w stylu eko. Kolejnymi interesującymi produktami są gustowne szklanki na uchwytach chromowanych: do wyboru opcja z jedną szklanką oraz dwiema.

Wszystkie produkty Ferro wykonane są z najwyższej jakości materiałów, ze szczególną dbałością o wzornictwo. Gwarantuje to piękny wystrój łazienki, ale także trwałość i funkcjonalność. Co więcej, akcesoria do mycia zębów Ferro mają gwarancję do 2 lat.

Szczotki do WC Ferro

Szczotki do WC to ważny element każdej łazienki. Warto zadbać, by szczotka, którą wybierzemy, była estetyczna i higieniczna. W ofercie znajdują się szczotki do WC Ferro cechujące się różnorodnym wzornictwem oraz materiałami, z których są wykonane. Do wyboru między innymi szczotki z pojemnikiem bambusowym i wykończeniem ze stali szlachetnej oraz szczotki z pojemnikiem szklanym z wykończeniem w chromie. Szczotki do WC Ferro zapewniają odporność na wilgoć, a także łatwość czyszczenia. Dzięki temu nasze akcesoria łazienkowe będą eleganckie i co szczególnie ważne: sterylnie czyste. Szczotki do WC to podstawowe wyposażenie łazienki, warto zadbać, by komponowało się z resztą aranżacji i było jak najwyższej jakości.

Poręcze i uchwyty Ferro

Poręcze i uchwyty Ferro to przydatne akcesoria do każdej łazienki, które przede wszystkim poprawiają codzienny komfort korzystania, a także bezpieczeństwo. W ofercie znajdują się poręcze i uchwyty Ferro na ręczniki papierowe oraz do wanny. Przeznaczone są one do montażu średniego. Estetyczny wygląd gwarantuje im wykończenie w chromie. Uchwyty do wanny to wygoda w czasie kąpieli, także dla osób mniej sprawnych. Tym samym unikniemy poślizgnięcia się w wannie, przy problemach z wchodzeniem lub wychodzeniem z wanny. Dzięki poręczom i uchwytom Ferro przebywanie w łazience będzie nie tylko przyjemne, ale także i bezpieczne. Poręcze i uchwyty Ferro to wysoka jakość wykonania, o czym świadczy długa gwarancja na produkt- do 25 lat.

Koszyki i pojemniki łazienkowe Ferro

Pojemniki to dla łazienki nie tylko dekoracja, ale i możliwość utrzymania w niej porządku. W koszyki i pojemniki łazienkowe Ferro wkładamy najpotrzebniejsze akcesoria do codziennej higieny w tym: waciki kosmetyczne, czy patyczki higieniczne. To pozwala na uporządkowanie łazienki, a także jej estetyczny wystrój. W ofercie koszyki i pojemniki łazienkowe Ferro wykonane z drewna- między innymi bambusowego. Całość wykończoną stalą szlachetną. Koszyki i pojemniki łazienkowe Ferro cechują się wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć, co za szczególne znaczenie ze względu na ich umiejscowienie. Eleganckie pojemniki i koszyki łazienkowe zapewnią odpowiednią organizację niezbędników, a tym samym uchronią je przed kurzem i wilgocią oraz oszczędzą częstego sprzątania. 

Lustra Ferro

Eleganckie lusterka to uzupełnienie podstawowego wyposażenia łazienki. Te stojące pozwalają na wykonanie wiele czynności higienicznych, które wymagają precyzji. Lustra Ferro to estetyczne wzornictwo i jakość. W ofercie między innymi lustro z drewna bambusowego, które pasuje do większości łazienek: począwszy od urządzonych w stylu klasycznym, poprzez minimalistyczny, a skończywszy na ekologicznym. Lustro wykonane z połączenia bambusu i stali nierdzewnej. Lustra Ferro cechują się trwałością i solidnością. Do tego z racji przeznaczenia do łazienek są odporne na wilgoć. Lustra Ferro to nowa jakość w łazience. Począwszy od wygody i użyteczności, a skończywszy na estetyce wykonania. Od teraz nawet najbardziej wymagające precyzji czynności zyskują niebanalną oprawę.

Panele prysznicowe Ferro

Panele prysznicowe Ferro to wygodne rozwiązanie dla każdej łazienki. Pozwalają one na przyjemną kąpiel oraz łatwy montaż. Do tego prezentują się estetycznie i elegancko w każdej łazience, niezależnie od stylu w jakim jest urządzona. W zestawie między innymi panel natryskowy z rączką natrysku, deszczownia, natrysk przesuwny, panel, przełącznik ceramiczny, wąż natryskowy oraz wąż przyłączeniowy. Panele prysznicowe Ferro wykończone są z aluminium z wykończeniem satynowym. Przeznaczone do montażu ściennego. Rączka natrysku do wyboru — między innymi 3 funkcyjne, które pozwalają na włączenie: deszczu, masażu oraz trybu mieszanego, dzięki którym zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Ogród Ferro

 Sprzęty i akcesoria ogrodowe pozwalają na szybszą oraz łatwiejszą dbałość o ogród. W ofercie Ferro znajdują się pistolety metalowe natryskowe, pistolety zraszające, wąż ogrodowy wzmocniony, zwijacz ręczny przenośny, szybko złącza, przyłącza zaworu, komplety złączek ze zraszaczem, zraszacz obrotowy, zraszać impulsowy, czy zwijacz automatyczny. Kategoria ogród Ferro to produkty, które są niezbędne dla każdego, kto dba o ogród. Dzięki nim nawodnienie ogródka oraz inne konieczne czynności zajmą o wiele mniej czasu, który można wykorzystać na przyjemniejsze sposoby. Produkty ogrodowe Ferro to najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność oraz atrakcyjna cena.

Baterie - akcesoria Ferro

Akcesoria do baterii Ferro to niezbędniki dla sprawnego działania baterii oraz ich większej wydajności. W ofercie baterie-akcesoria Ferro w postaci wylewki wannowej do baterii podtynkowych, regulatory ceramiczne, głowice suwakowe, a także perlatory, które umożliwiają oszczędność wody nawet do 50%, dzięki jej intensywnemu napowietrzaniu. Wszystkie te elementy pozwalają na prawidłowy montaż baterii  oraz funkcjonalność ich działania.

Deszczownice  Ferro

Deszczownice to pełen komfort i relaks w czasie prysznica. Korzystanie z deszczownic przypomina lekki masaż, a nie ma nic przyjemniejszego, niż taki sposób relaksu po ciężkim dniu w pracy. W ofercie deszczownice Ferro wykonane z mosiądzu w wykończeniu chrom. Deszczownice posiadają relaksujący strumień deszczowy, a także specjalny system easy clean- szybkiego usuwania kamienia wapiennego, dzięki czemu ich czyszczenie jest banalnie łatwe.

W asortymencie Ferro znajdują się zestawy natryskowe z deszczownią. Dostępna jest deszczownia o różnych kształtach i wielkościach: począwszy od kwadratowej, a skończywszy na owalnej, w mniejszych i większych rozmiarach, które łatwo dostosować do powierzchni swojej kabiny prysznicowej.

W skład zestawów natryskowych wchodzą między innymi: drążek metalowy przesuwany, wąż natryskowy, ramię natrysku, głowica talerzowa, czy rączka natrysku.

Baterie umywalkowo-bidetowe Ferro

Baterie umywalkowo-bidetowe Ferro to produkt 2w1, który znacząco ułatwia życie, ale także i aranżacje w małych łazienkach.

Baterie umywalkowo-bidetowe pozwalają zmniejszyć zużycie wody. Co więcej, ich montaż to także oszczędność miejsca.

W zestawie baterii umywalkowo-bidetowych znajdują się między innymi: zawór ciśnieniowy z funkcją auto-stop, rączka natrysku bidetowa wraz z zaworem zwrotnym, uchwyt na rączkę natrysku, czy wąż w oplocie metalowych.

Bateria umywalkowo-bidetowa Ferro posiada dwustopniowa głowicę pozwalającą na kontrolę ciepłej wody, perlator, i innowacyjny system usuwania kamienia wapiennego, dzięki któremu zapomnimy o częstym i mozolnym czyszczeniu.

Baterie umywalkowo-bidetowe Ferro to produkt na miarę naszych czasów — nowoczesny, ergonomiczny i funkcjonalny.

Półki Ferro

Montowanie półek łazienkowych to sposób na utrzymanie oraz zorganizowanie porządku w łazience. Dzięki zamontowaniu półek każdy kosmetyk znajdzie swoje miejsce. Tym samym poranki staną się przyjemniejsze.

W ofercie półki Ferro o różnorodnych kształtach, formach i zastosowaniach. Do wyboru półki szklane, czy półki narożne z relingiem.

Półki wykonane są ze szkła, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu w czystości, a także dobrze prezentują się w nowoczesnych łazienkach. Półka szklana Ferro posiada uchwyty w chromie oraz jest montowana do ściany. Niezależnie od miejsca montażu półki Ferro będą się pięknie prezentować w łazience. Produkty Ferro to wysoka jakość i bezpieczeństwo oraz gwarancja na 2 lata użytkowania.

Newsletter