Opinie o Nas

Kategorie

Filtry

Kategorie
Cena
0zł - 0zł

Lista produktów producenta: DE DIETRICH

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kotły c.o. gazowe De Dietrich

Kotły gazowe c.o. De Dietrich służą do ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody w mieszkaniach, a także domach, zarówno jedno, jak i wielorodzinnych. W naszej ofercie znajdują się kotły jednofunkcyjne i dwufunkcyjne. Pierwsze posiadają modulację w dużym zakresie 22%-100%, regulację Diametic iSystem oraz konsolę sterowniczą. Kotły c.o. gazowe De Dietrich dwufunkcyjne polecane są do mniejszych domów, gdzie punkty poboru wody znajdują się blisko kotła. Do większych powierzchni oraz dla potrzeb dużych rodzin lepiej dostosowane są kotły jednofunkcyjne wraz z zasobnikiem wody.

Budowa kotła to połączenie najnowszych technologii z wysokiej klasy wykonaniem — moduł powietrze/gaz, wentylator z tłumikiem zasysania powietrza, te wszystkie elementy usprawniają działanie kotła, zwiększają bezpieczeństwo i ekonomię.

Kotły wykonane są z najwyższej jakości materiałów palnik gazowy wykonany ze stali nierdzewnej, wymiennik odlewany ze stopu aluminiowo-krzemowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kotłów c.o. gazowych De Dietrich.

Kotły c.o. gazowe – zestawy

Kotły c.o. gazowe zestawy De Dietrich to rozwiązanie na miarę potrzeb. Do wyboru kotły gazowe jednofunkcyjne i dwufunkcyjne. Pierwsze z nich dostosowane do potrzeb większej rodziny, drugie do mniejszych mieszkań. Zestawy dostępne w szerokim przedziale cenowym, co pozwala na dobranie wysokiej jakości rozwiązań dla każdego, niezależnie od zasobności portfela.

W skład zestawu wchodzi: kocioł kondensacyjny i podgrzewacz. Zaletami kotła jest modulacja w zakresie 25%-100%, funkcjonalna konsola sterownicza, którą można zamontować pod kotłem lub w pobliżu kotła. Całość wzbogacona o zapłon elektroniczny z jonizacyjną kontrolą płomienia. Produkt stworzony z dbałością o jakość: wymiennik wykonane z odlewu aluminiowo-krzemowego posiadający 8 lat gwarancji na osadzanie się kamienia kotłowego. 

Newsletter