Opinie o Nas

Kategorie

Marki Jest 55 marek

na stronę
Pokazuje 31 - 55 z 55 elementów
 • IMMERGAS

  Immergas

  Firma Immergas powstała w latach 60. Od tego czasu założyciele Immergas dbają o ofertę produktową, która łączy w sobie włoski design, ale także nowoczesne rozwiązania techniczne.

  Firma szybko zaczęła się rozrastać i przez ponad 50 lat udoskonaliła sztukę tworzenia ekonomicznych systemów grzewczych. Immergas ma 9 oddziałów w Europie i jeden w Chinach, do tego działa w ponad 40 krajach.

  Immergas jest firmą docenianą ze względu na jakość i niezawodność produktów, o czym świadczą przyznane jej nagrody: Budowlana Marka Roku, Produkt Przyjazny dla Mojego Domu 2014, System instalacyjny 2011, czy Złoty instalator.

  Misja firmy Immergas to innowacyjność- Immergas to jedna z pierwszych firm w branży, która kładzie duży nacisk na ekologię. Jakość produktów Immergas jest certyfikowana od lat 90, dlatego sięgając po produkty z oferty Immergas kupujecie jakość i bezpieczeństwo w pakiecie. W Polsce Immergas ma swoją siedzibę w Łodzi.

 • INSTAL PROJEKT

  Instal Projekt

  Instal Projekt to firma istniejąca na rynku od 1997 roku. Od tego czasu dynamicznie rozwija się w branży projektowej, szczególnie skupiając się na instalacjach sanitarnych i gazowych. Instal Projekt to także inwestor, który posiada 134 patenty i wzory przemysłowe, kilkadziesiąt nagród i wyróżnień, a także ponad 20 nowości wprowadzanych w ciągu roku. Instal Projekt to jedna z najbardziej znanych marek grzewczych w Polsce, która posiada ofertę skierowaną zarówno do klientów detalicznych oraz specjalistycznych.

  Marka posiada podzieloną i dostosowaną ofertę dla potrzeb klienta. Od grzejników LIGH najtańszych, poprzez kolejno: BASIC grzejniki ekonomiczne, TRENDY grzejniki korzystne, ELEGANCE DESIGN grzejniki znakomite, MODULUS grzejniki elastyczne, ELECTRO suszarki elektryczne, HEAT UP! grzałki elektryczne, skończywszy BOUTIQUE, czyli akcesoriach.

  Istalprojekt stawia na wzornictwo, z czego inspiracje czerpie z życia oraz współpracuje z uznanymi projektantami. Kolejnym ważnym punktem dla Instal Projekt jest jakość- w tym działanie na podstawie ISO oraz doskonalenie produktów. Dostępność również jest niezwykle ważna, dlatego produkty dostępne są w sprzedaży w 2 tysiącach punktach handlowych. Do produktów Instal Projekt należą między innymi grzejniki. Te cechują się ciekawymi formami, różnorodnymi kształtami oraz bogatą ofertą kolorystyczną. Od standardowej bieli, skończywszy na zieleni.Drugą kategorią produktów Instal Projekt są suszarki i grzałki zasilane elektrycznie. Dzięki temu to wybór idealny, dla osób ceniących sobie wygodę i elastyczność. Trzecią kategorią produktów są specjalne akcesoria do grzejników, suszarek i grzałek.

  Instal Projekt to firma, która projektuje produkty wysokiej jakości o intrygującym designie. Oferta Instal Projekt spodoba się każdemu, kto lubi oryginalne rozwiązania i ciekawe formy powszechnie znanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową Instal Projekt. 

 • INWATER

  INWATER

  INWATER to firma, która rozpoczęła swoją działaność w 1995 roku. INWATER stawia na nowoczesne technologie, które są oparty o produkty takich firm jak: GE Infrastructure Water & Process Technologies, Pentair Water, HST, Elatron, Aqua, czy R-Can. INWATER zajmuje się uzdatnianiem wody. W tym dla celów technologicznych, grzewczych, spożywczych oraz ogólnobytowych. Od wodociągów lokalnych, biur, gastronomi, kotłowni, przemysłu chemicznego do przemysłu spożywczego i hoteli. INWATER tworzy produkty z kategorii: filtracji mechanicznej (filtr narurowy, wkłady filtracyjne), zmiękczaczy, odżelaziaczy, filtrów węglowych, pomp dozujących, lamp uv, odwrócenia osmozy, filtrów domowych, a także materiałów eksploatacyjnych. W ofercie filtry i akcesoria do wody takie jak: klucz obudowy, czy uchwyt mocujący metalowy, czy wkłady do filtrów. Prócz tego INWATER zapewnia obsługę kompleksową, czyli doradztwo i dobór urządzeń, montaż i serwis- zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

 • JUNKERS

  JUNKERS

  Junkers to firma zajmująca się urządzeniami grzewczymi. Powstała ponad 100 lat temu. Obecnie produkuje energooszczędne urządzenia do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody, czyli kotły gazowe, przepływowe podgrzewacze wody, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne. Junkers jest docenianą firmą, o czym świadczą liczne przyznane nagrody w tym większość z nich wielokrotnie: Złoty Instalator, Konsumencki Lider Jakości, Superbrands, Laur Konsumenta/Klienta, Budowlana Marka Roku, System Instalacyjny Roku, Top Builder, a także Lider Instalacji.

  W ostatnich latach Junkers wprowadził sporo nowości i innowacji. W tym: generator hydrodynamiczny jako źródło energii dla zapłonu palnika w 2001 roku, opatentowany system współpracy kotłów gazowych wraz z instalacjami kolektorów słonecznych w 2007 roku, czy wprowadzenie na rynek innowacyjnej aplikacji JunkersHome, która umożliwia mobilne sterowanie systemem grzewczym. W ofercie produktowej JUNKERS znajdują się między innymi zasobniki ciepłej wody JUNKERS, kotły c.o. gazowe JUNKERS, ogrzewacze przepływowe gazowe JUNKERS, a także kotły c.o. gazowe akcesoria JUNKERS.

 • KALDEWEI

  Kaldewei

  Kaldewei to niemiecka firma, która powstała w 1918 roku. Od wielu pokoleń zajmuje się tworzeniem sanitariów łazienkowych, w tym brodzików, wanien oraz umywalek. Obecnie Kaldewei jest jedną z najbardziej znanych marek produkujących najwyższej klasy sanitaria. Kaldewei jest firmą docenianą na świecie i wielokrotnie nagradzaną, między innymi: Red Dot Design Award, plus X Award, Iconic Awards, Interior Innovation Award, iF Product Design Award. Kaldewei był już nagrodzony ponad 120 razy! Produkty Kaldewei to między innymi: wanny w przeróżnych kształtach- od narożnych, poprzez prostokątne, a skończywszy na wannach do zabudowy. W ofercie firmy znajdują się także dodatki i instalacja — w tym montaż, wykończenie powierzchni, uchwyty dekoracyjne, oświetlenie, technika dopływowa i wiele innych. Do tego Kaldewei zajmuje się także brodzikami i umywalkami. Kaldewei to firma, która stawia na jakość i ciekawe rozwiązania estetyczne. Produkty Kaldewei doceniane są na całym świecie dzięki nowoczesnym technologiom, innowacjom, a także wzornictwie. 

  Wanny stalowe Kaldewei

  W ofercie wanny stalowe KALDEWEI w różnych rozmiarach od 140x70 do 180x80. Wanny stalowe to solidność i odporność na uderzenia, zarysowania, a także działanie detergentów. Niektóre modele wanien przeznaczone do kąpieli we dwoje, dzięki identycznym podparciom pleców i odpływem umieszczonym pośrodku. Wanny stalowe Kaldewei  przeznaczone do zabudowy oraz do skompletowania z nogami.

  Wanny – akcesoria Kaldewei

  W kategorii wanny-akcesoria Kaldewei znajdują się nogi do wanien stalowych Kaldewei. Nogi nadają się do wszystkich wanien tej firmy. W zestawie 2 pary nóg z regulacją oraz pozycjonowanie wanny na punktach zewnętrznych wanny. Nogi wanny są wyciszone. Dzięki akcesoriom do wanien Kaldewei skompletujemy cały zestaw. 

 • KAN

  KAN

  KAN to polska firma, która powstała w 1990 roku. Obecnie KAN posiada sieć oddziałów nie tylko w Polsce, ale także placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Co więcej, produkty KAN eksportowane są aż do 23 krajów- w tym Azji, a nawet Afryki. KAN specjalizuje się instalacjach grzewczych i wodnych oraz technologicznych.

  KAN to firma wielokrotnie zauważana i doceniania między innymi takimi nagrodami jak: Złote Godło w konkursie Quality International, Perła Jakości, Złoty Instalator, a także nagroda od czytelników pisma ,,Systemy instalacyjne".

  W ostatnich latach KAN rozpoczął budowę Nowoczesnego Centrum Logistyczno-Produkcyjnego KAN, a także opublikował aplikację mobilną KAN na urządzenia z Androidem.

  Zawory odcinające KAN

  Zawory odcinające KAN pozwalają na zabezpieczenie zaworu przed zamrożeniem. Dzięki specjalnej konstrukcji gniazdo jest zabezpieczone przed działaniem niskich temperatur.  Zawory odcinające KAN to wygoda i bezpieczeństwo, dzięki specjalnemu zabezpieczeniu przed kradzieżą wody, dzięki wymianie pokrętła na kurek. Zawór posiada potwierdzoną jakość certyfikatem niemieckiego Instytutu wody i gazu DVGW.

 • KLUDI

  KLUDI

  KLUDI to firma założona w 1926 roku w Niemczech, specjalizująca się w produktach do kuchni i łazienki. Obecnie KLUDI to jeden z najpopularniejszych producentów armatury w ponad 20 krajach z całego świata!

  Asortyment KLUDI to między innymi: armatura łazienkowa, natryski, akcesoria, dodatki, armatura specjalistyczna, armatura kliniczna, wyposażenie łazienki i armatura kuchenna. KLUDI ma swoje zakłady produkcyjne między innymi w Niemczech, Polsce, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. KLUDI może pochwalić się najwyższymi wyróżnieniami w branży sanitarnej między innymi taką nagrodą jak PLUS X Award za najbardziej innowacyjną markę. Produkty nagrodzone to między innymi baterie podtynkowe natryskowe, rączki natrysku, baterie kuchenne oraz elementy podtynkowe.

  Produkty KLUDI docierają do ponad 100 krajach na całym świecie, przy czym są produkowane jedynie w 5 zakładach. KLUDI posiada swoje filie w 60 krajach świata. Produkty KLUDI to innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie i ciekawe wzornictwo przyciągające wzrok.  Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem KLUDI, między innymi bateriami umywalkowymi, bidetowymi, prysznicowymi, czy kuchennymi.

 • KOSPEL

  Kospel

  Firma Kospel została założona w 1990. Zaraz potem zaczęła montaż przepływowych podgrzewaczy wody. Dzisiaj firma Kospel jest jednym z największych producentów podgrzewaczy wody i kotłów c.o. w Europie. Zatrudnia 400 pracowników w 3 nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Produkty firmy Kospel docierają do Europy oraz Azji i Afryki. Firma Kospel posiada park maszynowy, gdzie dba o wdrażanie najnowocześniejszych technologii. W 2006 roku uruchomiła jako pierwsza emaliernię proszkową zbiorników. W tym czasie w ofercie Kospel pojawiły się zasobniki wody użytkowej oraz ogrzewacze pojemnościowe. W kolejnych latach powstała linia technologiczna zajmująca się produkcją kolektorów słonecznych, na fali zwiększenia się zainteresowania źródłami odnawialnymi energii. W 2011 roku w produkcji pojawiły się nowe podgrzewacze trójfazowe, a także pierwszy w naszym kraju podgrzewacz z dotykowym panelem LCD. Do produktów Konspel należą: podgrzewacze przepływowe, ogrzewacze pojemnościowe, wymienniki c.w.u, elektryczne kotły c.o., kolektory słoneczne, pompy ciepła, wytwornice pary, a także magnetyzery.

 • KOŁO

  KOŁO

  Koło to firma, która istnieje już od ponad 50 lat. W 1962 roku pojawiły się pierwsze produkty KOŁA. Firma święciła triumfy w czasach PRL, a w latach 90 przeszła prywatyzacje. W 1993 roku dołączenie do grupy Sanitec pozwoliło firmie stać się marką rozpoznawalną nie tylko w ojczystym kraju, ale i na całym świecie.  Koło eksportuje na Europę Zachodnią  i nie tylko, jednak dalej głównym odbiorcą innowacyjnych produktów tej marki jest rynek polski.

  Firma stawia na ciągłe doskonalenie i wyznaczenie trendów. Działanie to wpłynęło nawet na życie mieszkańców miasta – dzięki modernizacji zakładu Koło pojawił się w mieście gaz. Koło wdraża takie projekty jak:   modernizację systemu odpylania (pozwoliło to na ponad trzykrotne ograniczenie emisji pyłów w stosunku do roku 2005),budowę oczyszczalni ścieków technologicznych, zamianę kotłowni opalanej węglem brunatnym na kotłownię gazowo-olejową, likwidację czadnic wytwarzających gaz do opalania pieca tunelowego oraz montaż separatorów olejowych w kanalizacji deszczowej. Taka forma działalności czyni firmę Koło proekologiczną.

  Koło dobierając swoich pracowników stawia na doświadczenie i szkolenie. Koło współpracowało z wybitnymi projektantami takimi jak: Janusz Kaniewski projektant form przemysłowych, prowadzący autorską pracownię designu, architektury, wizerunku i projektowania strategicznego dla firm, ale także osób prywatnych, także wykładowca uczelni krajowych i zagranicznych. Produkty firmy Koło tworzone są z niebywałą starannością.  Trzy najważniejsze założenia tej marki to: sprawdzone surowce, ekipą specjalistów oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. To gwarantuje sukces. Koło posiada swoją fabrykę w Ozorkowie, gdzie tworzone są wanny, idealnie wyprofilowane brodziki, czy cieszące oko kabiny prysznicowe.

  Koło to niezwykle doceniana i proekologiczna firma, o czym mogą świadczyć nagrody takie jak: ,,Panteon Polskiej Ekologii” (2001), „Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku” w IX Narodowym Konkursie Ekologicznym, objętym Patronatem Honorowym przez Prezydenta RP (2008),„Partner Polskiej Ekologii” i „Firma Przyjazna Środowisku” w X Narodowym Konkursie Ekologicznym (2009),„Firma Bliska Środowisku” (2010). Koło to firma, która stawia na wartości europejskie i globalne. Produkty Koła cechują się jakością, intrygującym wzornictwem, a także wyspecjalizowanymi sposobami produkcji. Dzięki temu klient otrzymuje produkt wyjątkowy – zapewniający mu komfort i wygodę każdego dnia. Piękno, bezpieczeństwo i innowacje – tego chcą klienci w swoich mieszkaniach. 

 • NEW TRENDY

  NEW TRENDY

  NEW TRENDY to polska firma, która od 2006 roku dynamicznie się rozwija. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zdobywa coraz większe grono klientów w Polsce, a także poza nią. NEW TRENDY produkuje kabiny prysznicowe o intrygującym designu i wysokiej renomie, które są już docenianiane i uznawane na całym świecie.  Produkty NEW TRENDY to połączenie wiedzy opartej na testowaniu nowych rozwiązań, a także wzornictwa na wysokim poziomie.  NEW TRENDY stawia na wysokiej jakości materiałów, przykłada wagę do detalu, a także wie, jak ważny jest komfort i funkcjonalność produktów, przy codziennym z nich korzystaniu.

  Flagowym produktem firmy są kabiny NEW TRENDY – to odpowiedź na współczesne trendy, które stawiają na piękno połączone z wygodą. Kabiny te to harmonia i odrobina luksusu dostępna dla każdego, codziennie i na wyłączność.

  Innymi produktami NEW TRENDY są także brodziki, umywalki, meble łazienkowe, panele prysznicowe, zestawy natryskowe oraz systemy odwodnieni – słowem, większość podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki.

  O jakości NEW TRENDY może świadczyć fakt, że ta młoda firma już jest dostępna na ponad kilkunastu rynkach na całym świecie, eksportując między innymi do Niemiec, Holandii, Czech, czy Rosji.

 • POLIMAT

 • RAVAK

  RAVAK

  Firma RAVAK została założona w 1991 roku.  RAVAK zajmuje się produkcją kabin prysznicowych, wanien, drzwi prysznicowych, wanien z systemami hydromasażu, brodzikami, umywalkami, meblami łazienkowymi, bateriami łazienkowymi, a także akcesoriami.

  Obecnie RAVAK jest największym producentem wyposażenia łazienkowego w Czechach, a także na rynku europejskim.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu RAVAK zapewnia swoim klientom sprawdzoną jakość produktów.

  RAVAK stawia także na design. Skutecznie, bo produkty tej marki są doceniane na bardzo konkurencyjnym rynku międzynarodowym.

  Technologia to kolejny aspekt niezwykle ważny dla RAVAK – wykonane produkty są  stworzone z materiałów najwyższej klasy i jakości.

  RAVAK oferuje również koncepty łazienkowe, które są dostosowane do różnych potrzeb klienta- dzięki temu nie ma konieczność rezygnowania ze swoich aranżacyjnych marzeń z powodu dysponowania małym metrażem.

  RAVAK został wielokrotnie nagradzany w najważniejszych konkursach- krajowych oraz międzynarodowych. Między innymi: nominacje do Akademii Designu Czech Grand Design, Top Design Award,  Łazienka Wybór Roku, czy Elle Decoration Award. Najbardziej prestiżową nagrodę uzyskał jeden z konceptów łazienkowych: Red Dot 2015.

 • ROCA

  Firma Roca

  Firma Roca zaczęła swoją działalność ponad 100 lat temu. Początkowo produkowała żeliwne grzejniki domowe, by później zająć się bojlerami, a na koniec akcesoriami łazienkowymi, w tym produkcją wanien. W latach 90 Roca zaczęła ekspansję na rynki światowe- między innymi Portugalię, Francję, Wielką Brytanię, Niemcy, Włochy, Rosję, Maroko, Argentynę, Brazylię oraz Chiny.

  W 2005 roku Roca postanowiła skupić się wyłącznie na produktach łazienkowych. Co ciekawe w 2006 roku była już światowym liderem w branży. ROCA oferuje produkty takie jak: ceramikę, baterie, stelaże podtynkowe, wanny, kabiny, brodziki, meble metalowe i dodatki. Obecnie firma zatrudnia 21 800 pracowników w 75 zakładach produkcyjnych oraz jest obecna 170 krajach na świecie.

  Roca została wyróżniona takimi nagrodami jak: Designer Kitchen & Bathroom Awards | Best Innovation in Functionality, Iconic Awards | Best Trade Fair Stand, National Marketing Award | Innovation, Design Week Awards | Best Retail Interiors, czy EMAS – Nagroda za Ekologiczne Zarządzanie i Audyt (Eco Management and Audit Scheme Award). Roca to światowy lider w sprzedaży. Produkty Roca to najwyższa jakość i efektowne wzornictwo. 

 • SANNPROFI

  SannProfi

  Firma Sannprofi powstała w 2002 roku, a od tego czasu dynamicznie się rozwija. Sannprofi gwarantuje wysoką jakość produktów, dzięki współpracy z profesjonalistami na rynku chemii gospodarczej – między innymi dostawcami chemii z Europy i Ameryki Północnej. Dla Sannprofi istotne są  przyjazne procedury i odpowiadanie na potrzeby klienta, poprzez produkcję nowych preparatów, a skończywszy na projektowaniu opakowań. Dla Sannprofi nie tylko najlepsze działanie produktu jest ważne, ale także strona wizualna. O szybkim rozwoju firmy Sannprofi świadczy fakt, że w 2009 marka rozwinęła kolejną markę Fili, a w 2011 roku Sannprofi otworzyło nową fabrykę. Łącznie Sannprofi posiada ponad 50 innowacyjnych produktów, z czego 43 to produkty bazowe. Reszta to uszczelniające taśmy i produkty, których pojemność to 5 litrów. Sannprofi produkuje między innymi specyfiki do łazienek, salonów kąpielowych, do armatury łazienkowej, do tarasu, terakoty, urządzeń kuchennych, wykładzin PCV, wykładzin dywanowych, podłóg drewnianych, urządzeń kąpielowych  oraz kominków. Sannprofi to prężnie rozwijająca się marka, która pomaga utrzymać porządek w mieszkaniu i poza nim.

  Preparaty do pielęgnacji Sannprofi

  Sannprofi to firma zajmująca się produkcją preparatów do pielęgnacji. W ofercie preparaty do pielęgnacji Sannprofi przeznaczone do różnorodnych elementów i pomieszczeń. Począwszy od kabin prysznicowych, poprzez kominek, a skończywszy na tych do czyszczenia kokpitu w samochodzie. Produkty Sannprofi to produkty ułatwiające zachowanie czystości w mieszkaniu, a także poza nim.

 • SANPLAST

  SANPLAST

  Sanplast SA to firma, która działa na rynku już o 1938 roku. Sanplast ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, takie jak wprowadzenie pierwszej kabiny prysznicowej na rynek polski w 1991 roku. W kolejnych latach oferta Sanplastu powiększyła się o wanny i systemy hydromasażu. Obecnie Sanplast znany jest z produkcji sanitariów i mebli łazienkowych- począwszy od kabiny prysznicowe, kabiny hydromasażowo-parowe, akrylowe brodziki, akrylowe wanny, czy panele prysznicowe. Sanplast to jeden z liderów na rynku sanitariów w Polsce oraz firma licząca się w Europie. Firma Sanplast kieruje się kilkoma wartościami w prowadzeniu swoich działań: doświadczeniem, dostosowaniem do indywidualnych potrzeb, bezpieczeństwem i wysoką jakością, zaufaniem, niezawodnością, nowoczesną technologią, szerokim asortymentem oraz fachową wiedzą.

  Doświadczenie: to wieloletnia obecność Sanplast na rynku w branży łazienkowej.

  Bezpieczeństwo i wysoka jakość: produkty są wielokrotnie testowane i sprawdzane, tak by zapewnić klientom najlepszą jakość w dobrej cenie.

  Zaufanie: współpraca z tymi najlepszymi.

  Nowoczesna technologia: linie produkcyjne spełniają standardy i wymogi międzynarodowe

  Szeroki asortyment: dostępna bogata gama produktów.

  Sanplast to firma wyróżniania i doceniana, za swoje wzornictwo i rozwiązania. Sanplast został doceniony między innymi: nagrodą Łazienka- Wybór Roku 2015 za kabiny Altus, Łazienka- Wybór Roku 2016 za parawan prysznicowy P/Tx5b, Złoty płatnik 2015, Dobry Design 2014 za brodzik B-M/Space + ProSafeStystem, Konsumencki lider jakości 2013 w kategorii kabiny prysznicowe. Sanplast to błyskawicznie rozwijająca się firma z nowoczesną i innowacyjną ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Sanplast począwszy od brodzików, a skończywszy na parawanach. 

 • SAUNIER DUVAL

  Saunier Duval

   Marka Saunier Duval powstała w 1995 roku. Jest to polska firma, która rozwija się i umacnia swoją pozycję na rynku. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale Saunier Duval obejmuje zakresem działania cały kraj, podzielony na 3 regiony handlowe, w których pracuje 18 przedstawicieli regionalnych. Tym samym produkty Saunier Duval dostępne są w wielu hurtowniach w miastach w Polsce. Firma prócz produktów zapewnia także kompleks usług. Począwszy od 1300 autoryzowanych instalatorów, poprzez takie usługi jak: dobór, sprzedaż, montaż, przeglądy i serwis. Do tego Saunier Duval posiada trzy centra szkoleniowe, które zajmują się pogłębianiem wiedzy instalatorów, a także centra serwisowe (ponad 12!). Firma Saunier Duval przykłada uwagę do ochrony środowiska naturalnego. Działa zgodnie z Systemem Zarządzania Ochroną Środowiska. Do tego współpracuje także z instytucjami i klientami, w celu stworzenia rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Już na etapie projektowania produktów stara się stworzyć dla nich ekologiczne rozwiązania. Saunier Duval produkuje gazowe kotły do centralnego ogrzewania i ciepłej wody, kotły kondensacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, a także gazowe podgrzewacze ciepłej wody.

  Ogrzewacze przepływowe gazowe Saunier Duval

  Ogrzewacze przepływowe gazowe Saunier Duval są przeznaczone do zaopatrywania w ciepłą wodę kuchni oraz łazienek.

  Podgrzewacz przepływowy gazowy posiada płynną regulację mocy, gwarantuje cichą pracę, oraz proekologiczną efektywność ogrzewania wody. Zapewnia szybkie podgrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Do tego cechują go małe wymiary oraz nowoczesny wygląd, dzięki temu bez trudu znajdzie się miejsce idealne do jego montażu.

  Kotły c.o. gazowe Saunier Duval

  Kotły c.o. gazowe Saunier Duval przeznaczone są do ogrzewania wody w mniejszych i większych mieszkaniach, a także w domkach jednorodzinnych. W ofercie kotły c.o. gazowe Saunier Duval jedno i dwufunkcyjne kondensacyjne.

  By zwiększyć komfort użytkowania kotły c.o. posiadają panel obsługowy oraz ogrzewanie z wykorzystaniem tzw. automatyki pogodowej, które zapewnia odpowiednią temperaturę w stosunku do warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. 

 • STIEBEL-ELTRON

  Stiebel-Eltron

  Firma Stiebel-Eltron ma swoje początki w 1924 roku, kiedy to Theodor Stiebel konstruuje pierwszą grzałkę zanurzeniową, zaraz potem zakładają przedsiębiorstwo. W następnych latach firma rozwija. W latach 70 Stiebel-Eltron jako pierwszy rozpoczyna produkcje pomp ciepła. W latach 80 Stiebel-Eltron prezentuje kolejną nowość, jaką jest pierwszy na świecie w pełni elektroniczny podgrzewacz wody użytkowej.

  W 2005 roku firma Stiebel-Eltron otrzymuje godło Superbrand przyznawane przez niezależne gremium profesjonalistów. Od 1991 roku Stiebel-Eltron ma swoje przedstawicielstwo w Polsce.  Stiebel-Eltron to firma z niezwykle długa tradycją innowacji. Marka ta ciągle tworzy coś nowego i przełomowego w oparciu o potrzeby klienta i ekologię.  Zapraszamy do zapoznania się w produktami Stiebel-Eltron.

  Ogrzewacze przepływowe – elektryczne  Stiebel-Eltron

  Ogrzewacze przepływowe- elektryczne Stiebel-Eltron pozwalają na ogrzanie odpowiedniej ilości wody do takich pomieszczeń jak kuchnia, czy łazienka.

  Ogrzewacze przepływowe-elektryczne Stiebel-Eltron są sterowane hydraulicznie oraz posiadają bezobsługowy system grzałki umożliwiające pracę dla wody z dużą zawartością wapnia.
  Ogrzewacze dostępne są w atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwie.

 • TERMET

  TERMET

  Termet to firma produkująca kotły gazowe i olejowe, która jest czołowym producentem urządzeń grzewczych w Polsce. Termet produkuje między innymi: kotły kondensacyjne wysokiej mocy, kotły kondensacyjne, kotły standardowe, pompy ciepła, podgrzewacze wody przepływowej, kotły na paliwa stałe, pakiety, zasobniki c.w.u., regulatory temperatury, systemy spalinowe, akcesoria oraz chemia instalacyjna.

  Jedną z najważniejszych misji Termet jest tworzenie urządzeń grzewczych cechujących się wysoką jakością, przy jednoczesnym zastosowaniu ekologicznych rozwiązań- w tym kotłów kondensacyjnych bazujących na odnawialnych źródłach energii-pomp ciepła. Firma Termet posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2009 potwierdzający wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania jakością, przy projektowaniu, produkcji, sprzedaży, a także serwisowaniu ogrzewaczy wody, kotłów, czy zasobników. Termet produkując gazowe urządzenia grzewcze, swoim działaniem wspiera działalność na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Robi to na każdym etapie: projektowania, produkcji oraz sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Termet. 

 • VAILLANT

  Vaillant

  Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Firma Vaillant powstała w 1847 roku, jako warsztat produkcji kotłów i pomp. Już 1894 roku firma wprowadziła gazowy podgrzewacz wody użytkowej z systemem zamkniętym. W 1905 roku Vaillant jako pierwszy producent zaoferował wiszący podgrzewacz wody użytkowej. W następnych latach firma wprowadza także kocioł centralnego ogrzewania.

  W 1970 roku Vaillant otwiera oddziały w Holandii, Austrii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Zwiększa się także znajomość marki na rynku międzynarodowym. W latach 90 firma zajmuje się rozwiązaniami przyjaznymi dla środowiska, tym samym stając się pionierem ekologicznej technologii.

  Produkty firmy Vaillant to między innymi: solarne instalacje grzewcze, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne, kotły c.o. gazowe, ogrzewacze przepływowe gazowe, zasobniki ciepłej wody oraz akcesoria do kotłów c.o. gazowych. Vaiilant zdobyła dwa razy prestiżową nagrodę Budowlana Marka Roku, która przyznawana jest przez ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku. Vaillant ma swoje oddziały w trzech miastach w Polsce: w Krakowie, w Poznaniu, a także w Warszawie. 

 • VIEGA

  Viega

  Firma Viega to jeden z liderów technologii w dziedzinie techniki produkcji i instalacji. Viega powstała w 1899 roku w Attendorn,w Westfalii. Obecnie jest liderem na skalę światową w dziedzinie techniki zaciskanych połączeń.

  W ofercie firmy Viega znajdują się między innymi: stelaże, spłuczki, przyciski spłukujące, odpływy prysznicowe, podłogowe oraz brodzikowe, komplety odpływowo-przelewowe do wanien, czy syfony umywalkowe.

  Viega ma w asortymencie 16 000 artykułów produkowanych w Niemczech i USA.

  Viega to firma doceniania i wyróżniana wieloma nagrodami, w tym:

  if product design award: za płyty uruchamiające Vising for Style oraz Visign for More, kratki Visign, prysznicowe rynny odpływowe ze szkła.

  red dot: best of tge best: wyróżnienie za zestaw wannowy Multiplex

  Design Plus: za płyty uruchamiające Visign for Style oraz Visign for More

  Nagroda Good Design za kratki Vising.

  Viega ciągle się rozwija dzięki opracowywaniu nowoczesnych technologii oraz stawianiu na najwyższą jakość oferowanych produktów. Te wykonane są z gwarantujących trwałość materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą  Viega.

 • VILLEROY & BOCH

  Villeroy & Boch

  W 1748 roku François Boch zakłada rodzinną fabrykę porcelany. Bardzo szybko zakład ten zdobywa uznanie, nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, a także rejonów pośrednich. Dwadzieścia lat po otwarciu fabryki porcelany firma staje się Królewsko- Cesarską Manufakturą, a tak znamienite postacie jak Matka Teresa pozwalają na umieszczanie swojego herbu na zastawie stołowej.

  Od 1870 roku firma Villeroy& Boch zaopatruje łaźnie w płytki, które są estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Już w 1899 roku firma rusza z przemysłową produkcją sanitariatów, które zyskują duże grono odbiorców ze względu na konkurencyjne ceny i dobrą jakość. W latach 70 XX wieku Villeroy & Boch podejmuje współpracę z projektantem przedmiotów użytkowych Luigim Colanim. Współpraca ta okaże się wyjątkowa, bo dzięki niej zmieni się całkowicie podejście do łazienki, jako miejsca funkcjonalnego i pięknego jednocześnie.

  Obecnie produkty Villeroy& Boch pojawiają się w ponad 125 krajach na całym świecie. Kupują je nie tylko klienci indywidualni, ale także hotele, restauracje, czy instytucje kultury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Villeroy&Boch w tym: umywalek, bidetów, misek WC,  postumentów oraz półpostumentów.

 • ZEHNDER

  Zehnder

  Firma Zehnder ma swoje początki w latach 30 XX wieku. Początkowo jej założyciele produkowali lekkie motocykle przeznaczone na rynek szwajcarskich. W latach 30 XX wieku rozpoczęli poszukiwania pomysłu na nowy produkt stąd postawienie na popularne w latach 30 grzejniki żeliwne.

  Zehnder szybko wprowadziła na rynek takie innowacyjne produkty jak grzejniki stalowe. W przeciwieństwie do popularnych wówczas żeliwnych, te były lżejsze i dawały więcej możliwości wyboru rozmiaru. W latach 80 Zehnder stworzył pierwszy ręcznik łazienkowy, który był przystosowany do suszenia ręczników. Nie minęło kilka lat, a Zehnder stał się pionierem segmentu grzejników dekoracyjnych. Ich pierwsza na świecie linia to: Zehnder Art Deco.

  Zehnder stawia na nieustanny rozwój, co udowadnia jego historia działania. Dla marki istotna jest także główna pozycja rynkowa i innowacje. Obecnie lista innowacji Zehndera jest tak długa, że stał się on liderem w tej dziedzinie. Zehnder produkuje obecnie grzejniki dekoracyjne, systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego oraz komfortową wentylację wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innowacyjnej marki Zehnder.

  Grzejniki łazienkowe Zehnder

  Zehnder to firma, która słynie z produkcji dekoracyjnych grzejników- będąc jednocześnie pionierem i liderem ich sprzedaży.

  W ofercie grzejniki łazienkowe Zehnder lakierowane proszkowo- w różnych kolorach (biel, piaskowy i czarny) i formach. Grzejniki drabinkowe Zehnder wykonane są ze stali. W komplecie znajduje się korek, odpowietrznik, a także zestaw montażowy. Grzejniki Zehnder pełnią funkcję dekoracyjną w każdej łazience. Wyglądają one niezwykle estetycznie, a ich nowoczesne wzornictwo współgra z trendami łazienkowymi. Ten rodzaj grzejników pasuje zarówno do większych, jak i mniejszych łazienek. Kupując grzejniki Zehnder kupujemy część historii i produkt światowego lidera w branży grzejników dekoracyjnych. Takie grzejniki będę nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. 

Pokazuje 31 - 55 z 55 elementów

Newsletter